Стопясят раз обсуждала• 23 мая в 20:41
Кава з апельсином
Зустрічала тут іноді допис, що п´ють каву з апельсином.
Як?
Хтомолодець? Я!• 23 мая в 20:43
Не знаю, как с апельсином, но мне нравится латте с апельсиновым сиропом. А, ну и ещё с манговым тоже вкусно. Обычно кофе пью без сахара, но вот в пмс, тянет на что то такое.
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая в 20:49
Заварила кави, нарізала апельсин.
Випила, закусила. Кислюча арабіка і апельсинка.
Більше таке не готуватиму
Впораюсь зі всим• 23 мая в 20:53
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Заварила кави, нарізала апельсин.
Більше таке не готуватиму
Надо черный кофе горький и апельсиновый мармелад, вот это вкусно))
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая в 21:00
Ответ дляВпораюсь зі всим
Мармелад купила сьогодні в рошені, і як я люблю там майже всі апельсинові
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая в 21:00
Ответ дляПоказушница
Бабл кава, загугліть. В спеку дуже класно!
Дякую, гляну
Впораюсь зі всим• 23 мая в 21:02
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Кто-то кофе с лимоном пьет, с кардамоном, с солью) Мне не особо, я латте, капучино и черный без сахара и все, без всяких там сиропов и т.д.. Могу сама сливки взбить ванильные, сверху положить)
Трейдер кріпти• 23 мая в 21:02
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Заварила кави, нарізала апельсин.
Більше таке не готуватиму
Я в каву сік апельсиновий наливаю, мені подобається.
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая в 21:03
Ответ дляТрейдер кріпти
В арабіку?
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая в 21:04
Ответ дляЗдесяЯ
Я п´ю капуоранж або матчаоранж. Друге прямо зараз)
Пішла і я гуглити
Лика-прилипка• 25 мая в 19:00
Я колись в кавомолку додавала разом з кавою різні прянощі і суху шкірку апельсину. ( Кардамон,імбир, аніс ,кориця). Люблю пити таку каву взимку. А одного разу купила говняну каву і такими прянощами врятувала її трошки.
Але зазвичай п´ю просто чорну без нічого. Інколи варю з зернятком кардамону.