Дикая Роза• 23 мая 2025
Здається більшість чоловіків педофіли
Раніше цього не усвідомлювала, зараз все більше схиляюсь до цього
Перечитала багато інформації про країни, рівень згоди сексуальних стосунків, одружень жінок і чоловіків
Вчора попався пост у тредс де жінки ділились, що у свої умовно 11-15 років отримували найбільшу кількість уваги і залицянь, ближче до 20 набагато меншає цього. І таких історій там купа, тільки чоловіки брикаються і заперечують факти
Як у вас було? Не помічаєте подібного?
Любимка-анонимка• 24 мая 2025
Ответ дляНа привозе
більшість не відмовились би від 18 річних
Ну 18 летние люди зачастую красивые и юность хорошо. И много парней в 18 хороши собой. Но слишком юные для меня
Любимка-анонимка• 24 мая 2025
Ответ дляДикая Роза
Ні, у мене все чудово
Мені наразі 28
У 15-16 залицялись і пропонували стосунки 30-40 річні, знайомились на вулиці
Вийшла заміж у 22 за однолітка
Мені наразі 28
Вийшла заміж у 22 за однолітка
Жесть
Любимка-анонимка• 24 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
А ви вважаєте, що 40 річний буде заглядатися на 50ти річну мадам?
40 летний кому там нужен. В мои 28 не нужен, лучше одной
Любимка-анонимка• 24 мая 2025
Ответ дляПффф 100%
Так. А ще зоофіли. Та хто завгодно, аби дірка була. А ось нещодавно слухала одного лікаря, він поділився відверто жахливою новиною. Мужики знаходять хворих людей і платять шалені гроші за те, щоб ті дали від#рахати їх у, блін, кишкову стому!!! От чесно, мужики кончені створіння. Як не віслюків та баранів, так за секс з шимпанзе платять. Риб на рибалці у рот тра#ають. Нещодавно один, блін, молюска гвалтував. Аби було куди член притулити...
Факты
Любимка-анонимка• 24 мая 2025
Ответ дляДикая Роза
А взагалі якщо з головою все нормально, буде шукати собі жінку +- одного віку в діапазоні до 7 років
Я серйозно
Все інше схоже на збочення і відхилення від адекватності
Я серйозно
Да да.