Кавуся• 24 мая 2025
Найбільший сором/конфуз перед своєю сім´єю, колегами, знайомими
В мене була інтимна зустріч з мужчиною, і коли я прийшла додому (п’яненька), в мене перед донькою із сумки випав вібратор))
Прохання не наводити приклади на зразок протекла чи слиною бризнула при чханні, бо це все фізіологічні процеси
Виправлялочка• 24 мая 2025
Я не колекціоную такі спогади. Було та й було, всяке трапляється. Я самогриз, можу довго варити оті почуття сорому в собі. Тому, все відпускаю і не згадую більше)
Пиу!Пиу!• 24 мая 2025
В детстве отец за столом гостей всегда при мне выставлял на смех все мои оплошности. Поэтому чувство стыда у меня было постоянно. Но самое такое неприятное было... Когда мне было лет 15. И отец за столом рассказал всем как я в туалете забыла убрать использованную прокладку. В этот момент я готова была провалиться сквозь землю. С тех пор я избегаю любых посиделок если там участвует отец.
Відповів всім• 24 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Это не ваша неловкая ситуация, а отец ваш .......не хочу писать оскорбление, сами подберите
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 мая 2025
все конфузы и неприятности сравнивают со смертью обычно. если конфуз не страшнее смерти- это ерунда. не стоит внимания.
Кавуся
• 24 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Да уж, такого й ворогу не побажаєш. Ось так і формуються комплекси в дитинстві(( невже він думав, що це вам додасть до нього любові? А зараз як склалися ваші стосунки?
Кавуся
• 24 мая 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
А дочці скільки років?
підліток, для чого ця річ, вона знає))
Точная копия плова• 24 мая 2025
Якщо для когось ’чхнула і сопля вилетіла в тарілку хлопцю на побаченні’викликало такі ж емоції як ваш вібратор перед дочкою, то чому це не рахується? Можна подумати, що секс у дорослої жінки це не фізіологічний процес🤔 чого для вас це сором?
СамавиховуюКота• 24 мая 2025
Ответ дляКавуся
підліток, для чого ця річ, вона знає))
Маєте поговорити з нею обов*язково
Пиу!Пиу!• 24 мая 2025
Ответ дляКавуся
Вынуждена ухаживать за ним... Особой любви нет но общаемся нормально.