НаливайКа• 24 мая 2025
Посудомийка, проблема
Може хто в курсі, таблетка ( з цієї ж упаковки раніше було норм) перестала розчинятись, цикл миття закінчує, помилку ніяку не видає, а таблетка лишається мокра трохи зквашена на місці, посуд наче чистий але все одно ж таблетка лишається
Сіль ополіскувач мию фільтр регулярно
Не розумію в чому проблема(((
Сіль ополіскувач мию фільтр регулярно
Не розумію в чому проблема(((
Летчица• 24 мая 2025
Не відкривається відсік з таблеткою? Може заїло, і не може відкритись автоматично від напору води?
НаливайКа
• 24 мая 2025
Ответ дляЛетчица
Відскік відкритий вона там прилипша в кінці циклу
Дякую_аж_підскакую• 24 мая 2025
Ответ дляНаливайКа
Значит он открывается с запозданием
Да будет так• 24 мая 2025
Відсік не відкривається вчасно з таблеткою . Було таке . Промила засобом від жиру та накипу і знову все працює
Бентливуман• 24 мая 2025
У меня так и с порошком бывает. Запускаю на второй круг на более высокую температуру.
НаливайКа
• 24 мая 2025
Ответ дляДа будет так
Шо саме промили підкажіть?
Вакцениро Вона• 24 мая 2025
Ответ дляНаливайКа
Шо саме промили підкажіть?
отсек с дверцей куда таблетку кладете и помыть всю машину без посуды или средством спец или лимонной кислотой на самой высокой темпе
как тебе такое илон маск• 24 мая 2025
А таблетки якісні ? Колись купили якусь фігню яка і не мила і не розчинялася
Да будет так• 24 мая 2025
Ответ дляНаливайКа
Шо саме промили підкажіть?
Там, де таблетку вкидаєте . Коли нанесли засіб/хімію , то ту заслонку порухайте туди-сюди , аби вільно ходила
НаливайКа
• 24 мая 2025
Дякую всім ща поради
Буквально два тижні тому запускала промивку цикл
Наче чищу все
Летчица• 24 мая 2025
Ответ дляНаливайКа
Відкривається з запізненням. Вище вже порадили
Да будет так• 24 мая 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я якось пів року мила посуд таблетками від накипу ( там упаковки подібні і я лоханулась ) . Ще дивувалась чого погано миє 🤣
СирОжино пирОжино• 24 мая 2025
Нам даже мастер по пммм сказал таблетку на дно класть, а не в диспенсер
Уже лет 15 так делаем