Мальчижка• 23 апреля 2025
Як часто ви змінюєте мочалку для душу? Прочитала, що люди не міняють по 5років.
Пишуть, не розлазиться. Це на сайті, де продають мочалки, про мочалку-бантик йшлося.
Щоб стільки не розлазилася, дивно...Максимум 9 місяців, думаю може протриматися.
Але навіть якщо і залишається ціла, вона ж смердить, скупчення бактерій, треба міняти. Читала, щотримісяці потрібно змінювати.
Замулена ріка• 23 апреля 2025
у меня тоже лет 5 мочалке такой, только с вашей темой задумалась, а ведь целая
не смердит, все ок)
дякую аж підскакую• 23 апреля 2025
Я давно не пользуюсь мочалкой
Использую гель для душа (руками) или скраб
Стрекоза любви• 23 апреля 2025
Декілька місяців. В мене з великими дирками-порами, то з часом сама розлазиться.
Руда ліса• 23 апреля 2025
У меня есть такая, не мочалка, а варежка / скраб для кожи . Ей лет 7, пользуюсь раз в неделю, снимает полностью верхний слой кожи , мощная , но мне нравится. Я бы давно купила другую, но не могу найти аналог, все очень мягкие
Ну шо не так?• 23 апреля 2025
Ответ для100%
Щось не віриться що люди можуть по 5 років однією мочалкою митись
15 років миюся однією, але таких купила 4,дві подарувала, одна лежить, вона вічна.
100%• 23 апреля 2025
Ответ дляРуда ліса
Ого, нічого собі
Мочалка знімає верхній шар шкіри
Ну шо не так?• 23 апреля 2025
Ответ дляРуда ліса
Я кожного дня такою миюся
Кастрюлька• 23 апреля 2025
У меня не мочалка, а как кусок специальной ткани, но я ней редко моюсь. Не меняю , просто мою, сушу, как полотенце.
Сын постоянно мочалкой моется, то я ему раз в пол года меняю
Галя із Дарниці• 23 апреля 2025
Ответ для100%
Ого, нічого собі
Мочалка знімає верхній шар шкіри
Мадам знает толк в мазохизме
Верочка 100%• 23 апреля 2025
У меня круглая связанная из сетки, месяца четыре ей, наверное. Жива, цела, может к лету сменю
Барабасиха• 23 апреля 2025
Рекламама• 23 апреля 2025
Беру самые дешёвые, меняю часто, у всех индивидуальные, есть запасы в упаковке, на случай если родители и тд гости. После купания стираю в машине, хорошо высушиваю
Галя із Дарниці• 23 апреля 2025
На моей написано что-то про 30 дней активности угля, но я ею уже года 2 моюсь
Руда ліса• 23 апреля 2025
Ответ для100%
Ого, нічого собі
Мочалка знімає верхній шар шкіри
Так , я червона як рак 🦐
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Хтось знає куди пропали мочалки такі з драпачки, чи як воно правильно називається- не знаю?
Хи хи, ну ну• 23 апреля 2025
Ответ дляБарабасиха
У меня такие перчатки. Раз в год, наверное, меняю. Иногда бросаю в стирку с полотенцами.
Так в них же зимой на улицу нужно ходить а не мыться ними...
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Так много людей пользуются мочалками? Никогда не покупала.
Я теж не користуюсь, а мій чоловік жити без них не може, в нього там ціла колекція і щітки і мочалки і всяка хрєнь.
Гербарія сушу• 23 апреля 2025
Автор, є люди з проблемами шкірки: псоріаз,нейродерміт ті інше, хоть може використовувати мочалку,а кому і геть не можна, так що кожному своє
Барабасиха• 23 апреля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Конечно, многофункциональные 🤭
Наизнанку• 23 апреля 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Ще бабиною миюсь.
На олх продайте. То ж совєтська, якісна