очки_ннадо• 24 мая в 15:15

Кіпр порадьте готель

Чи варто брати пакетний тур? Хто відпочивав порадьте готелі, дякую!
Вишневий цвіт• 24 мая в 17:52
Я ,наприклад, беру пакетний.
Злюка-32ca• 24 мая в 22:20
Anastasia Beach Hotel Протарас
Инфотуфелька• 26 мая в 11:38
Теж розглядаємо Кіпр, обираємо сніданок + вечеря, чи краще all inclusive брати ? Хто був, підскажіть що там з напоями в готелях, чи правда що на вечерю навіть вода платна ? Що там з цінами ? І ще зонти з лежаками в яку ціну ? Дівчатка хто був проконсультуйте будь- ласка
gingergirl• 29 мая в 11:12
Минулого року їздила в Грецію, яка мені нагадує той же Кіпр) Їздила з дитиною, тому брала все включено. Але! Українська агенція напартачила і за пів дня до вильоту (вже були у Варшаві), сказали, що ресторан у готелі взагалі закритий на ремонт і харчування не буде взагалі, типу нам повернуть впродовж кількох днів частину грошей.

Витратила купу нервів, бо брала олінклюзів саме через дитину лише, а тут взагалі без. Турагент тупа каже ’ви на місці у гіда, який буде в автобусі, просіть інший готель’. Я просила її вирішити питання і типу я можу дати трубку по телефону гіду, але вона каже ’я англійської не знаю’. У результаті я спитала у гіда стосовно цього, а вона така ’ми попереджували українську агенцію емейлом ще на початку сезону про готелі без ресторанів’. Ось так вот)

Повернули нам 400 євро (2+1 це були), на них ми харчувались на набережній. Звісно що докладали свої гроші ще, але насправді було дуже круто. Снідали пізно, вечеряли теж, а обід завжди був по типу фруктів чи перекусів у номері перед сном. Але це нам пощастило, що була ціла набережна поряд різних закладів і 90% були реально недорогими.