Н@Диете• 09 августа 2025

Є питання по Кіпру

Хто відпочивав та має досвід, розкажіть, будь ласка, який регіон краще, чи є сенс брати all inclusive, повний пансіон або чи вигідніше в кафе та ресторанах, чи є там готелі зі своїми пляжами. Взагалі на що звернути увагу?
А шо сталося?• 09 августа 2025
Пляжі всі місцеві.
Домовенок Кузя• 09 августа 2025
Если есть возможность, я бы питалась в кафе/ресторанах
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
Пляжі всі місцеві.
А яка там вартість шезлонгів та парасольки?
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Чому? В готелях погано готують чи дуже обмежена кількість страв?
А шо сталося?• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Здається 2.5€ кожний
А шо сталося?• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Я би брала сніданок і вечеря.
Домовенок Кузя• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Просто в кафе вкуснее и разнообразнее, и ешь то, что ты хочешь когда ты хочешь.
Love_Love_Love_• 09 августа 2025
Немає, на Кіпрі пляжі комунальні.
Там ол трохи відрізняється від звичного ол, наприклад, в Туреччині. Там все рівно є меню і по ньому вам все приносять. Також, відповідно на пляжах немає кафешок від готелю, тому їсти/пити і лежаки з парасолькою за гроші.
Там варто брати машину. Мені подобається Айя Напа
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
Я би брала сніданок і вечеря.
Чому? Які приблизні ціни в кафе та ресторанах на салати, основну страву?
Love_Love_Love_• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Там має сенс брати ол тільки якщо ви багато бухаєте , коктейлі/пивасік на басейні.
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає, на Кіпрі пляжі комунальні.
Дякую. Ми не їмо на пляжах, хіба що водичку та фрукти можна з собою взяти. А от парасолька дуже потрібна
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Взагалі не бухаю, максимум келих вина за обідом або вечерею
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
Здається 2.5€ кожний
Тобто 2 ліжаки +парасолька €5?
Love_Love_Love_• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Можете собі купити і таскати із собою, але там до жовтня так хєрячить сонце, що маленька не підійде. До речі 150 видів сонцезахисних засобів не будуть зайві, доя дітей купальник з довгим рукавом.
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає, на Кіпрі пляжі комунальні.
Тобто харчування all це не фуршетний варіант, де сам ходиш і сам собі набираєш у тарілку?
Love_Love_Love_• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Тобто 2 ліжаки +парасолька €5?
7,5€
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
7,5€
Мммм, цікаво.
Love_Love_Love_• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Ні. Так виглядає лише сніданок. Обід і вечеря це їжа в певні години по певному меню. Як в кафе, тільки безкоштовно.
Домовенок Кузя• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Тобто 2 ліжаки +парасолька €5?
Вроде 7.50
Домовенок Кузя• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
12-15евро основное блюдо. И еще лучше не ходить в кафе где меню есть на русском.
Анонім Перший• 09 августа 2025
Коли це «по» вже вимре?
КонхфЭдкаТузик• 09 августа 2025
У нас был неплохой отель на Кипре со своим пляжем и лежаками , брали ол питание хорошее много рыбы , мне больше зашло в отели с питанием ,отдыхали и сами но мне это не зашло с пляжа бежать в поисках кафе и так далее . Тем более вечером прекрасно ездили ужинали где хотели если были на экскурсии то естественно никто не бежал в отель.
Домовенок Кузя• 09 августа 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А почему бежать в поисках кафе?
Как делали мы… лежишь на пляже и в телефоне выбираешь кафе….
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Коли це «по» вже вимре?
По суті питання я так розумію вам відповісти немає чого, тому хоч п#кнули
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Дякую, можете написати назву готелю?
КонхфЭдкаТузик• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Дякую, можете написати назву готелю?
Dome Beach Marina Hotel & Resort не знаю как там сейчас мы были в 21 в нем почитайте отзывы
автор Н@Диете • 09 августа 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Подивилась, готель гарний але і ціна на нього теж немала, можливо за рахунок того, що залишились номери лише з видом на море.
А шо сталося?• 09 августа 2025
Ответ дляН@Диете
Тобто 2 ліжаки +парасолька €5?
Ні, 7.5
Аноним ФЕЯ• 09 августа 2025
Є Гарні пляжі в Айя-Напа.
Не знаю чи є all-incl., але якщо і є, не радила б. Їжа в готелях часто не смачна і не якісна, навіть в дорогих готелях.