Рятівник Малібу• 17 мая в 15:23

Їду на Кіпр в готель, чи треба купувати перехідник для розеток?

Чи зазвичай там є у номерах адаптери ?
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая в 15:25
В номері не зустрічала. Не рецепції буває видають, але можуть і сказати що закінчились. Юсб часто в самих розетках є
Кондуктор трамвая• 17 мая в 15:25
Нам всегда давали на ресепшн. Не будет - купите в соседнем магазине.
наКоблучках• 17 мая в 15:26
Cразу вспоминаются кадры из фильмов где героиня полгорода обесточила))
Да, я блондинка!• 17 мая в 15:56
автор, а з якого аеропорту летіти будете?
Лизочек• 17 мая в 17:08
Если есть свой, то берите, лишним не будет.
Пирожкиня• 17 мая в 18:43
Краще беріть, якщо є) У нас на віллі було кілька шт., але мало було - в Метро докуповували)
автор Рятівник Малібу • 18 мая в 20:27
Ответ дляДа, я блондинка!
Кишинів
Ленивица-красавица• 26 мая в 11:39
Теж розглядаємо Кіпр, обираємо сніданок + вечеря, чи краще all inclusive брати ? Хто був, підскажіть що там з напоями в готелях, чи правда що на вечерю навіть вода платна ? Що там з цінами ? І ще зонти з лежаками в яку ціну ? Дівчатка хто був проконсультуйте будь- ласка