Teonaa• 24 мая в 15:32
Наше ппо здувається? Чи чому така к-ть бпла прорвалися до києва, пучуваючись як
..як вдома
Ответ дляPeres Lal
Они столько в сутки выпускают на заводах.
Ааа, ну я рада
Цікаво ще що це за неподобство - є канал якийсь, що постійно «попереджає» про масовані обстріли, в т.ч. балістикою. А що пропонується? Підвали сирі, буває що із водою. Холодно. Куди йти? Метро далеко у 90 % людей. Такий брєд якийсь.
Ответ дляМанула
Ну як би вже давно рої шахедів атакують Харків, Одесу, Дніпро, Черкаси, Запоріжжя ... Сьогодні Київ і знову по кругу піде .До кінця року вже 500 щодоби випускати і запускати по Україні будуть ...
Да, теж так думаю про 500
Но ще я а літо осінь чекаю якихось угод.
ПЛЮС-МИНУС• 24 мая в 15:42
У нас ещё 3 года назад никакого ППО не было. Радуйтесь, что всем миром помогли и хоть что-то сбивают из того, что мразотные кацапы по нам запускают.
Confession• 24 мая в 15:44
Вони над домами літають як вдома. Південь Києва і область дуже страждають. При такому ппо і сенсу воювати далі нема. Розгепають усе вщень
Confession• 24 мая в 15:45
Ответ дляTeonaa
Сподіваюся вони поки що вичерпали свій запас дронів, 200+ шт як ніяк витратили
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 24 мая в 15:48
Ответ дляTeonaa
Ну тоді не було, але ж потім було добре. Тепер бачу що потроху стає результат знов ніякий
Вы там свои рассуждения с дивана прекращайте. Когда будете хоть на 1% экспертом в вопросе ППО - тогда и начинайте что-то там вещать. А пока смешно читать. А почему, а шотакое...?
Confession• 24 мая в 15:52
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
А ви тоді чого вєщаєте?
Калькулятор• 24 мая в 15:58
Декілька місяців тому йшли новини що 20% особового складу із тилових підрозділів (технічній персонал аеродромів, ППО) переводять до піхоти. Меньше людей = складніше виконувати задачі
SantaMonika• 24 мая в 15:59
Ответ дляPeres Lal
Они выпускают в 2 раза больше
Сейчас под 500
SantaMonika• 24 мая в 16:02
Ответ дляКалькулятор
Наш знайомий пвошник з Київської області ( і збивав тут же ) вже місяць, як без вісти пропавший з донецького напрямку біля Покровська
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Это вы прекращайте чухню нести, потому как пока нас это касается и летит нам на голову, то мы имеем полное право вещать о чем хотим.
ПЛЮС-МИНУС• 24 мая в 16:08
Ответ дляConfession
А ви тоді чого вєщаєте?
Я где-то что-то написала о качестве работы нашего ППО?
ПЛЮС-МИНУС• 24 мая в 16:10
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
а кто же ей платит за немолчание? И почему я до сих пор не в курсе?
rainbow2018• 24 мая в 16:44
Ответ дляConfession
Вот! Человек дело говорит, несмотря на свежую апрельскую регистрацию, режет правду матку!
Пво сдулось, зсу не справляется.
Нужно немедленно СДАВАТЬСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пво сдулось, зсу не справляется.
олена олена• 24 мая в 16:53
Ответ дляTeonaa
Ааа, ну я рада
Які пропозиції?
Ваш чоловік на якому напрямку збиває? Скажіть йому, щоб старанніше збивав.
Confession• 24 мая в 17:03
Ответ дляrainbow2018
Пво сдулось, зсу не справляется.
Нужно идти на перемирье
Confession• 24 мая в 17:03
Ответ дляолена олена
Які пропозиції?
Наші чоловіки і не повинні збивати
олена олена• 24 мая в 17:03
Ответ дляConfession
Наші чоловіки і не повинні збивати
А чиї повинні?