Из Виа-гры• Изменено 24 мая в 17:57

Алергопробы на анестетик обезболивание для стоматолога, кто-то делал?

Есть смысл мне делать, если у меня просто аллергия на котов и орехи? Посмотрела стоимость препарата (мне отдельно надо купить) и анализ стоит дорого.. не знаю. Стоит ли делать? За эти деньги могу вырвать зуб мудрости сложный
Коко На Страже• 24 мая в 17:59
Я ніколи не робила, але в мене і алергій ніяких немає
Меломанка Маланка• 24 мая в 18:11
Чоловік робив, бо колись був на лідокаїн анафілактичний шок в дитинсві. Лікар стоматолог сама зблідла коли побачила його аналізи. Але зараз робить в стоматолонії, тьху-тьху без проблем (не лідокаїн)
Твердая валюта• 24 мая в 18:12
Делали ребенку. Не дорого. Пришли с ампулой анестетика из стоматологии в лабораторию, там сделали кожную пробу за 150 грн.
Удачная• 24 мая в 18:12
Автор, конечно стоит. На кота - то такое, но у Вас и пищевая есть на орехи.
автор Из Виа-гры • 24 мая в 18:14
Ответ дляТвердая валюта
А мне написали вот такой анализ - Алергопроби методом визначення чутливості базофілів до медикаментів (тест активації базофілів, базофільний тест, алергопроби по крові), он стоит от 2200 и препарат 1500
KaterionOK• 24 мая в 18:18
Автор, я робила своїй дитині аналіз на три види анастетиків. На один виявилася алергія. Не знаю навіть, що вам порадити, враховуючи те, що аналіз на алергію зовсім не дорівнює тій дозі анастетика, який вам будуть колоти, тому багато лікарів вважають цей аналіз сумнівним.
ЧорноброваЯ• 24 мая в 18:23
Робила ,бо просили в стоматології. Але то до сра… Ті проби не є гарантією .
Alex_Kri• 24 мая в 18:24
Ответ дляИз Виа-гры
интересно, а что за препарат за 1500?
Живчик-счастливчик• 24 мая в 18:27
Робила донці, коли видаляли (вирізали з десни) зуби мудрості. Лікар написав на три види, знайшли тільки на два. Але нічого не купляли додатково. Заплатила 900 грн. Це було в 2023 році.
So_so• 24 мая в 19:11
Ответ дляИз Виа-гры
Может 1500 это упаковка, а Вам одна ампула нужна?