Спішу - перекидаюсь• 24 мая в 18:59
Порадьте рюкзак з відділом для планшету для підлітка
Кайт і Єс дивилися, каже "крінж". Якесь китайське фуфло показує, яке подобається, але зовсім не функціональне.
Може хтось похвалить свій рюкзак?
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 19:00
Минулі роки ходила ландсенд і кайт, зараз уже не хоче їх
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 19:02
Мені головне, щоб там був захист для планшету, бо тим рюкзаком можуть і в футбол зіграти)))
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 19:04
Ответ дляМолчалка
Пума, адідас є з окремими відділеннями для ноута чи планшета
Дякую, не впевнена що зайде, але спробую. Якісь дивні пріоритети, або найк, або китайщина ноунем має бути. В найк заходили, немає захисту для планшету в тих рюкзаках
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 19:04
Ответ дляКапуста Маша
Дайкин, самсонайт.
самсонайт є, теж крінж )
Дайкін покажу, дякую
Капуста Маша• 24 мая в 19:07
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
самсонайт є, теж крінж )
Дайкін покажу, дякую
Канкен
Анонім Завгосп• 24 мая в 19:07
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Можна купити неопреновий чи поролоновий чохол окремо, та вкладати у будь-який рюкзак
Пописанная парта• 24 мая в 19:07
У доньки skechers та Steve madden.
Cкечерс міцніше, мадден прикольніше.
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 19:10
Ответ дляКапуста Маша
Канкен
Був уже в 5-му класі, він взагалі як тонюсінька тряпочка. На підлогу ставиш, планшет гупає об підлогу. Там зовсім дна немає, і тоненька перегородка. То для дуже акуратних людей, або не носити там техніку. І дочка трохи поносила і перейшла на ландсенд знову, бо сильно в плечі врізалися лямки
Пописанная парта• 24 мая в 19:10
Ответ дляКапуста Маша
Они разные есть
Та є, але вони того не вариті з такими цінами.
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 19:10
Ответ дляПописанная парта
У доньки skechers та Steve madden.
Cкечерс міцніше, мадден прикольніше.
Дякую, подивимося
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 19:11
Ответ дляПописанная парта
100%
Катастрофа• 24 мая в 19:58
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А сидушка под попу в комплекте была?
Я ее не доставала (в той перегородке) и как раз туда ноут клала. То есть между спиной и ноутом была вкладка под попу мягкая (как каремат)
А дальше уже тетради-бумаги-книги.
Но в футбол конечно никто не играл рюкзаком
Уже все достала и ноут отдала мужу обратно :)) вчера последний экзамен написала :)))
А дальше уже тетради-бумаги-книги.
Манка Я• 24 мая в 20:20
Можна глянути серед банальних Dolly. Їх у Харкові шиють і там чимало забарвлень.
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 20:28
Ответ дляКатастрофа
А сидушка под попу в комплекте была?
А дальше уже тетради-бумаги-книги.
Була сидушка, вона ніяк не захищає знизу, ставиш портфель на підлогу і звук ’стук’ - це планшет знайшов контакт з підлогою. І це я ставлю акуратно, а коли дитина...
Катастрофа• 24 мая в 20:42
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну я планшеты не носила
Но у детей они в противоударных чехлах.
А свою рюкзак ставила на мягкий стул :))
Но у детей они в противоударных чехлах.
Да, я блондинка!• 24 мая в 20:45
Я собі взяла кайт для міста. Що б ноут можна було носити. Так син підліток собі віджав ) теж с планшетом замість підручників ходить. Але для Вашої доньки теж це може бути крінж :)
Спішу - перекидаюсь
• 24 мая в 20:49
Ответ дляДа, я блондинка!
Класний. Але сірий, можна не показувати, буде крінж)))
Зараз ходить з таким, теж уже крінж
Да, я блондинка!• 24 мая в 22:34
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зараз ходить з таким, теж уже крінж
Як у мене ще чорний є, і щось схоже було синьо чорне. Але ж то треба ще знати смаки дитини )
Мій ще значки чіпляв на рюкзаки. На цей сірий не чіпляв тільки, сказав що він і без значків класний )
Да, я блондинка!• 24 мая в 22:37
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зараз ходить з таким, теж уже крінж
Я сама зараз з таким ходжу. Вже 2 рік. Теж ноут тягаю іноді. Там теж карман є для ноута/планшета мʼякий.
Спішу - перекидаюсь
• 25 мая в 00:55
Ответ дляВареничніца
Химавари смотрели?
Дякую. Покажу, цікаві, можливо зайде
Спішу - перекидаюсь
• 25 мая в 01:03
Ответ дляДа, я блондинка!
Мені теж такі подобаються, але донька не хоче такий, бо там паски і клапан, хоче мати швидкий доступ
Вареничніца• 25 мая в 14:40
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дякую. Покажу, цікаві, можливо зайде
Я себе на лето взяла)
Очень довольна, ткань плотная, не промокает, влазит ноутбук, много кармашек.
Расцветок куча, еле выбрала, все интересные. Посмотрите на ютуб видео, есть обзоры.