Сиджу тихенько• 24 мая 2025

Басейн для 6 років. Щось типу Бригантини. Київ.

Дівчата, підкажіть басейн як Бригантина ( не у спорт клубах).
Дивилась Зоряний, але там ні розкладу, ні додзвонитись до них.
Хочу щоб з тренером у групі дитина займалась.
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
И что, деньги возвращали? Или там оплата одноразовая? Ну одна наука, значит
Абонемент продляли
автор Трапеция • 24 мая 2025
Ответ дляНоу коммент
зависит от ваших целей. мой ребенок занимается в Дельфине, могу дать телефон тренера нашего, если откроетесь.
я занимаюсь там же в частной школе, у них есть и детские группы и индивы
Якщо матимете час, то напишіть, будь ласка в особисті. Якщо ще й тренером задоволені, то звісно супер буде за живим відгуком йти.
сладкий_ноябрь• 24 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Для мене не норма. У всіх інших басейнах такого нема, ну і ціна дорожча. Але краще заплатити ті 2000. Зато я буду знати що заняття не пропадуть.
А в бригантині постійно пропадали
Ну от тому там дві, а не 800
Небалувана Галя• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую, що написали. Це важливо, бо для 6 років хочеться комфортніше, щоб не хворіла часто.
Власний досвід. Дитина рік прозаймалася в басейні, в якому була нестабільна температура води (від теплої до відверто холодної), але дуже холодний перехід був з басейну до душу і далі. Школи не було. Дитина майже не хворіла (двічі соплі без температури).
Перейшли в інший басейн - там температура води і повітря однакові - 28 градусів. Дуже тепло, інколи жарко. І з´явилася школа. Хворіє частіше, аніж в минулому році.
То, мені здається, що кількість захворювань від температури в басейні не залежить. Або, навпаки, прохолодний басейн більш загартовує дитину. Обирайте, той, те дитині підійде тренер.