Плавати дитину 4,3, обдзвонити все місто, саме раніше беруть у 5 років. Мені порадили спортлайф, ніби там треба оплатити абонемент на місяць 1000 + 700/1 заняття з тренером і вони беруть незалежно від віку, чи це дійсно так?
к.Буланова• 07 июня в 15:40
Ответ дляЧитака
Спортлайф по телефону починає мені впарювати свій дорослий абонемент, який мені не потрібен. Якщо вам нічого сказати по темі - не затримую
А яким чином дитина зайде в басейн, якщо у вас не має абоненту?
к.Буланова• 07 июня в 15:41
Ответ дляЦікавий писочок
Є малючкове плавання. Там до 6р. Треба пошукати.
Та є купа всього в Києві
Автор гонить
Я матуся, мені можно• 07 июня в 16:03
Ответ дляЧитака
Они детский не продадут без взрослого
Сладкий лимончик• 07 июня в 16:07
Купуєте дорослий і дитячий,водите.Дитині 4 р,мами сидіть,тренер займається.Ну в нас так в спортлайфі
к.Буланова• 07 июня в 20:24
Ответ дляЧитака
автор не з Києва, нє?
Ну так яка проблема в Києві це знайти?
Чи ви хочете, щоб ми зробили це за вас?
к.Буланова• 08 июня в 01:47
Ответ дляЧитака
Ще раз - автор не з Києва, тому питання - яка проблема знайти це в Києві не актуальне
Вау
А всі повинні якимось чином здогадатися звідки ви? :)
к.Буланова• 08 июня в 15:25
Ответ дляЧитака
там не треба здогатуватись, я вам так і написала, але ви продовжили про Київ
А це потрібно писати відразу в темі.