Тумба-юмба• 24 мая в 22:12

Шлепанцы за 2500 грн. - это дорого?

Натуральная кожа, если что. Дорого ли это для вас?
Результат:
вже голосів: 149
68 (45.64%) Да, очень дорого для шлепок
40 (26.85%) Нормальная цена
38 (25.5%) Смотря какие шлепки
3 (2.01%) Копейки
Крайня невістка• 24 мая в 22:41
Ответ дляПлекаю думи
Не. За такие 2500 не дала бы.
2100😉
Телефон Рубика• 24 мая в 22:46
Ответ дляПросто болталка
Если это нормальный, а не какой-то украинский бренд, то да.
Українське апріорі погане?
Соня-сонятко• 24 мая в 22:46
Ответ дляКрайня невістка
А я покажу, я вас не боюсь😆
Симпатичная пара. Мне нравится такой совсем небольшой каблучок . А не просто плоские

На жару - красота 👍
Просто болталка• 24 мая в 22:47
Ответ дляТелефон Рубика
Українське апріорі погане?
Обувь? Да. По цене Испании или Бразилии, одноразовая обувь. И смысл?
Распутница• 24 мая в 22:47
Ответ дляКрайня невістка
А я покажу, я вас не боюсь😆
Для таких звісно задорого
Крайня невістка• 24 мая в 22:49
Ответ дляРаспутница
Для таких звісно задорого
Добре, завтра поверну.
автор Тумба-юмба • 24 мая в 22:49
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Та вам же носить, а не другим. И платить тоже вам
Ну ладно, показываю, типа таких:
Соня-сонятко• 24 мая в 22:49
Ответ дляТелефон Рубика
Українське апріорі погане?
Ні. Так не можна казати.

Я сьогодні до прикладу купила українську білизну - трусики і топ “Kleo” . Мені сподобалась якість і на примірці гарно сіло, і сервіс був гарний. Знаю що можна шукати все дешевше, китайське чи яке воно - але я обираю ціна/якість, і сьогодні я таке знайшла. Думаю зі взяттям made in Ukraine також є багато гарних варіантів
Крайня невістка• 24 мая в 22:50
Ответ дляСоня-сонятко

На жару - красота 👍
42 размер, выбирать особо не приходится беру, что есть, долговечное.
Производитель Запорожье.💙💛
Соня-сонятко• 24 мая в 22:51
Ответ дляКрайня невістка
Производитель Запорожье.💙💛
По виду і не скажеш що 42.
Гарне взуття. Хай буде комфортним і довговічним
Соня-сонятко• 24 мая в 22:54
Ответ дляТумба-юмба
Ну ладно, показываю, типа таких:
Якщо вам подобається ця модель - носіть із задоволенням.
Нормальне взуття , під все підійде. Універсальний колір без фурнітури
Телефон Рубика• 24 мая в 22:55
Ответ дляПросто болталка
Одноразова? Ну, ну
Я ось такі відносила 3 літа і цього літа теж буду носити. Вони 3 роки тому стоїли 2 тис, зараз дивлюся по 2400 та 3000. Вони варті своїх грошей
Телефон Рубика• 24 мая в 22:58
Ответ дляСоня-сонятко
Ні. Так не можна казати.

Хіба Kleo це український бренд? Це була Прибалтика , я раніше багато цієї білизни купляла
Соня-сонятко• 24 мая в 23:00
Ответ дляТелефон Рубика
взяла упаковку - сфоткала для вас
Додекаэдр• 24 мая в 23:07
Ответ дляТумба-юмба
Ну ладно, показываю, типа таких:
В секонде таких полно,за 300 можно урвать нульцевые
Пургену мне• 24 мая в 23:20
Ответ дляСоня-сонятко
взяла упаковку - сфоткала для вас
В мене з Kleo негативний досвід.
Угги_в_горошек• 24 мая в 23:47
Ответ дляТумба-юмба
Ну ладно, показываю, типа таких:
Я бы такие и даром не носила, но если вам нравится и вы готовы отдать за них 2500, то какое вам дело до вкусов других людей.
Соня-сонятко• 24 мая в 23:59
Ответ дляПургену мне
В мене з Kleo негативний досвід.
Ну нічого. Буває. Сподіваюсь ви знайдете для себе щось підходяще вам
Пургену мне• 25 мая в 00:00
Ответ дляСоня-сонятко
Безперечно, вже знайшла давно.
Обходжу 10 стороною клео
Соня-сонятко• 25 мая в 00:31
Ответ дляТелефон Рубика
Одноразова? Ну, ну
Дякую що поділились фото.

Підписалась на них.

А вживу вони ніде не представлені - тільки замовляли доставку? Підкажіть будь ласка
Телефон Рубика• 25 мая в 10:29
Ответ дляСоня-сонятко
взяла упаковку - сфоткала для вас
Цікаво. Раніше це точно була Прибалтика. Я почала купувати собі Kleo десь в 90-х, тоді ще на базарі. В мене був улюблений шикарний комплект в кольорі пильна троянда, я його обожнювала, до ліфчика придбала всі 3 можливі фасони труселів. Потім була точка в Дитячому світі, торгувала моя знайома. А потім ця білизна зникла, типу дорога була і попит на неї не дуже. Ну я перейшла на інші ТМ. Років 7-10 тому бачила їх в Пассажі і вони теж швидко зачинились. Відчуваю, що в мене проснувся інтерес і я таки щось замовлю собі з сайту 🙈
Телефон Рубика• 25 мая в 10:30
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую що поділились фото.

Підписалась на них.

Так, замовляла доставку. Зараз спробую знайти свої власні фото, робила виробнику коли отримала доставку
Телефон Рубика• 25 мая в 10:34
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую що поділились фото.

Підписалась на них.

В переписці знайшла. Я тоді обирала між капучино в замші і цим кольором. Я їх і щіткою з милом під водою мила, і під дощ в них потрапляла.
Телефон Рубика• 25 мая в 10:38
Ответ дляСоня-сонятко
взяла упаковку - сфоткала для вас
Знайшла де в Дніпрі є магазин. Капець родинному бюджету 😂
Соня-сонятко• 25 мая в 12:18
Ответ дляТелефон Рубика
Вибачайте будь ласка

Класно коли є офлайн магазин поруч - можна поприміряти і запримітити собі що хочеться купити. Нарешті в 40 років я зрозуміла що комфортна і гарна білизна - це багато +++ моєму настрою. Навіть трусики які показувала вище: ніде не пережимають, достатньо широка і комфортна ластовиця. приємні до тіла, симпатичні - і трошки день кращим став:))))

Гарних покупок вам коли прийде час!
Соня-сонятко• 25 мая в 12:20
Ответ дляТелефон Рубика
Класні.

І мені подобається що в них великий палець окремо. Оригінально. І думаю що це ще і комфортно:))
Телефон Рубика• 25 мая в 12:25
Ответ дляСоня-сонятко
Вибачайте будь ласка

Гарних покупок вам коли прийде час!
Дякую. Я люблю гарну білизну з підліткового віку, це мені від мами передалося. Вона сама отримувала задоволення і мене навчила, з самого початку купували гарну і обовʼязково комплектами + пару трусиків щоб підходили.
Соня-сонятко• 25 мая в 14:46
Ответ дляТелефон Рубика
💐💐💐