ПлакалаВАвто• 24 мая в 23:44
Яку історію ви порадили б тим, хто втратив віру в себе?
После шести ни-ни• 24 мая в 23:46
В смысле историю? Если ты на дне, то ничто не вдохновляет. Этот период нужно прожить, день до вечера, искать мелочи, которые радуют, искать что-то, что хочется оставить в своей жизни, и в какой-то момент это период нахождения на дне закончится.
Барвіночка• 24 мая в 23:48
Мого знайого. Колись він з дружиною імігрував в Німеччину. З роботою не склалося, звільнили дуже швидко. Сказали типу дурак.. йди горшки виносити... Сьогодні він один з керіників всесвітньо відомої компанії (я не знаю його посади, належить до 10.20.30 перших, але всеодно дуже круто). Сильне в тій історії те, що я особисто знаю цю родину і як розвивались події. Він був дуже розумний ще зі школи, потім в універі, потім коли отримав шанс від компаніїЮ що в нього повірила, те ж себе прояви. Роботу шукав довго....2 чи3 роки були дуже важкі, бралися з жінкою просто за все з самого ранку до вечора, головне що б житло і їжу сплатити. І ще вони були командою.
Лепешечка• 24 мая в 23:51
Послухаю, але скільки я вже разів на тому дні була і все ніяк не вигрібу....
ДинамоКит• 24 мая в 23:51
Ответ дляПосле шести ни-ни
Почему?
Наверное потому что все эти истории/мотиваторы это хрень. Реальность, она другая
Парова машина• 25 мая в 00:02
Никогда не сдаваться!
Идти и что-то делать.
Общаться с людьми, всегда можно получить дельный совет.
Идти и что-то делать.
Ангел-предохранитель• 25 мая в 00:14
Ну почитайте Выбор Эдит Эгер. Чтобы понять что ваши проблемы на самом деле полная фигня.