Околовита• 25 мая в 00:10

Сколько платите за gpt Chat?

У кого платная версия.
AnnaOst• 25 мая в 00:50
Ответ дляКапитанльнаЯ
Поки не платила, але думаю спробувати. Не знаю чи вплине це на якість перекладів та на пошук. Інших опцій я майже не використовую.
Точно простіше стало працювати зі словником - дає повніший переклад, синоніми. А саме якість перекладу текстів мені здається +/- та сама
AnnaOst• 25 мая в 00:52
Ответ дляПродаю витрішки
У кого платна версия, скажите он так же тупит и с ошибками отвечает?
Я когда котам корм подбирала, общалась целый месяц, кучу ошибок делает, по 500 раз меняла вопрос и ошибка на ошибке, и чем больше общаюсь, тем он тупее ответы дает
Я тільки для вивчення мови використовую. Іноді для пошуку інформації. Практичної. Типу як налаштувати якусь програму або зібрати самокат дитячий) помиляється але не критично. Якість пошуку в інтернеті така собі, я то роблю краще. Але сильно повільніше
Вельми шановна• 25 мая в 00:54
Ответ дляОмлетик
Зачем за него еще и платить ?чем он уникальный ? Задавала вопросы по праву , ни разу не ответил правильно
Мне для работы нужен. Так бы не платила конечно. Плачу 20 $
Глаголиця• 25 мая в 00:56
Ответ дляAnnaOst
За місяць звичайно
Ого, дорого.
Скоро_вчера• 25 мая в 00:56
Те ж саме, на дитячих шкільних контрольних ледь вже його не послала прямим текстом. П´ять разів прошу перевірити правильність відповіді і п´ять разів видає різний результат з припискою ’цього разу вже точно правильно’. Хоча питання гугляться абсолютно точно і однозначно, просто лінь було щоразу відкривати посилання. Стосовно аналізу якихось останніх законів у світі теж маячню видає, жодної конкретики, вода. Питала дати список країн, які не підписали останню резолюцію ВООЗ - написав лише 6 з приміткою ’та інші’. Ну брєд. Згодна з висновком про психолога на мінімалках
Омлетик• 25 мая в 00:57
Ответ дляТанцепесенная
А для чего платить за него? Кто платит, подскажите, чем отличается платная версия?
Вот я даже с ним по юридическим вопросам советуюсь и он мне советует абсолютный бред, я понимаю, что в суде у меня нет доказательств, а он пишет, что всё отлично и я выиграю, несмотря ни на что.
А когда спрашиваю от имени своего оппонента, то отвечает ему аналогично, что он выиграет в суде. В общем, это машина для поддакивания тому, кто спрашивает
Вот я писала выше , по правознавству он лузер полный , удалила
Байрактарна• 25 мая в 01:08
Ответ дляТанцепесенная
Аналогично, по специфике своей работы, использовала 1-2 раза и прчувствовала себя..., типа как для того что бы сходить пописять, Вам надо, найти помещение в нем туалет, снять штаны, снятт трусы..и т.д.вообщем потеря времени, на простые вопросы, в которых можно самому разобраться.
В танке• 25 мая в 01:11
Ответ дляОмлетик
У меня был сложный Zwischenprufung в Германии. Экзамен.
Он подтянул отлично, все чётко по формату, куча дополнительного материала, доступная форма.
Пишу_граммотно!• 25 мая в 01:16
Ответ дляКапитанльнаЯ
Переклад краще спеціалізований перекладач
Ну і пошук краще ШІ від Гугла.
КапитанльнаЯ• 25 мая в 01:17
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну і пошук краще ШІ від Гугла.
Я перевіряла в наших перекладачив - дуже пристойно вийшло. Головне формулювати речення правильно.
Пишу_граммотно!• 25 мая в 01:17
Ответ дляТанцепесенная
З чатом треба вміти працювати. Модель 4о дуже емоційна та брехлива. Краще переходити на 3 модель. Вона працює більш точно.
Ну і запити треба вміти писати. Бо інакше геть херню може написати
Танцепесенная• 25 мая в 01:19
Ответ дляПишу_граммотно!
А я не знаю, где эти версии выбирать? Я просто захожу в чат openai. Или версию можно выбрать только в платном ии?
Пишу_граммотно!• 25 мая в 01:20
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так, якщо вміти
Його можна ще як репетитора мови використовувати. Але це через джипітіс треба робити. Вони спеціалізовані, заточені під вузькі питання. Тому працюють краще.
Пишу_граммотно!• 25 мая в 01:21
Ответ дляТанцепесенная
В безкоштовному тільки 4о та 4о-міні. В платному є більше.
Как_б_не_так• 25 мая в 01:23
20 баксов в месяц, он их отрабатывает
Пишу_граммотно!• 25 мая в 01:24
Мені чат пише сценарій для реклам, короткометражок, рілзів. Потім пише промпт для зображень в міджорні. Бо я не дуже люблю зображення в чаті.
Якщо мені треба промпт для відео, щоб анімувати зображення, то теж напише. Аналізує та адаптує тренди. Для мене це заробіток.
Чоловік качає англійську.
Смячиком• 25 мая в 01:52
Ответ дляОмлетик
Что уж право, контрольные за 9 класс лажает ужасно. Хорошо, что есть кому жипитю перепроверить)
Платный, кстати
Мамина корзиночка• 25 мая в 01:58
Ответ дляСмячиком
Платный, кстати
Ага, у дочки платный, но она на него не надеется, она его для другого использует, хотя по неточным наукам лучше, чем по математике.
Сегодня смеялись делал по английскому за нее домашку, предложение составлял, смешно по смыслу, но правильно по грамматике.
Печенюшка• 25 мая в 02:06
Ответ дляМиззери
Нет лимита на загрузки (ну как бы есть но больше ) вопросы
Если надо плотно работать , я платной пользуюсь и то бывает лимит на загрузки
А в якій сфері працюєте?Чим саме він допомагає вам у роботі?
Пишу_граммотно!• 25 мая в 02:06
Ответ дляМамина корзиночка
В чаті є джипітіси. Це такі асистенти. Багато безкоштовних. Є чудові для англійської мови. Репетитор для новачків. А є більш просунутий рівень.
Це значно краще ніж сам Чвт. Спробуйте.
Печенюшка• 25 мая в 02:08
Ответ дляХата на мати
20₴. По роботі постійно юзаю. Працюю з контентом. Вже й не знаю, як до нього справлялась. Стільки часу втрачається без нього
А він вміє відредаговувати тексти набрані хаотично? Ну я багато диктую думок. Але ненавиджу редагувати і структурувати тексти
Пишу_граммотно!• 25 мая в 02:20
Ответ дляПеченюшка
Використовуйте голосовий режим. Поставте правильно задачу. Перевірте на невеликих об´ємах
Удачная• 25 мая в 02:28
Ответ дляПишу_граммотно!
Працюю з ним. Зображення майже не роблю. Роблю промпти для інших нейронок, сценарій.
В будь якому разі, якщо не генерувати відео, то 20 баксів вистачить.
Мені зараз вистачає безкоштовного функціоналу. бо знаю як від нього отримати результат. Плюс під задачи використовую джипітіс.
Підкажіть, а які хитрощі/лайфхаки є, щоб від нього отримати результат? Дякую.
Удачная• 25 мая в 02:38
Ответ дляПишу_граммотно!
Це значно краще ніж сам Чвт. Спробуйте.
А як знайти тих асистентів?
ДелиВерка• 25 мая в 03:34
Ответ дляТанцепесенная
Я платила 1 місяць, бо генерувала там зображення. Я дизайнер і хотіла просто перевврити, що він може.
МастерЮля• 25 мая в 05:38
Почему у всех по 20 дол, а у меня стало 24?
Лінива, не каюсь• 25 мая в 06:42
Ответ дляПишу_граммотно!
Це значно краще ніж сам Чвт. Спробуйте.
Как найти этих ассистентов для изучения языка?
Забагаловка• 25 мая в 07:19
Ответ дляМиззери
У Него какие-то тупые периоды бывают
Вчера ок , сегодня тоже бесит один и тот же вопрос пишу а он выдает не то или игнорит
тоже заметила. может это специально, чтобы на платную переходили, а может снижают искусственно мощность, т.к. не хватает ресурса. его сервера жрут ооочень много.
Голена блондинка• 25 мая в 07:28
Ответ дляМиззери
У Него какие-то тупые периоды бывают
с бодуна потому что.
Бухали с Билом Гейтсом
А_мій_самий_самий• 25 мая в 08:26
Сплю даже с ним. Поэтому плачу максимальный тариф.