Ulyana Zar• 25 мая в 14:20
Доброго всім дня, хто приймав міасер? Як зійти з нього, синдром відміни був?
Хто пив міасер, як вам? Чи були побічки, в довгостроковому прийомі, набряки?Хочу кинути, бо перестав діяти, пила 4 роки, чи є у нього синдром відміни? Чи порушується сон після відміни? Як довго триває св?
КинДза• 26 мая в 11:18
Доброго дня! Пила недовго (3 місяці). Довелось покинути через побічні- набряки і затримка сечі, але зі своєю прямою задачею гарно справлявся. Якби не побочка- пила б і надалі. Але знаю багато людей кому він допоміг, і побічні були несуттєві. Синдром відміни легкий
Ответ дляКинДза
Що вас турбувало при відміні? У мене теж набряки, але страшно кидати через сон, боюсь, що не буду спатий
КинДза• 29 мая в 13:49
Ответ дляUlyana Zar
Сон був нормальний. При відміні були панічні атаки, але легкі, тремор