У Житомирській області жертвами російської ракетної атаки стали троє дітей з родини Мартинюків – 8-річний Станіслав, 12-річна Тамара та 17-річний Роман, повідомив Коростишівський ліцей №1 імені Густава Олізара, де навчалися діти.
’Сьогодні внаслідок жорстокої нічної атаки ми втратили трьох наших дітей. Учні нашого ліцею – одинадцятикласник Роман, шестикласниця Тамара та третьокласник Станіслав – більше не прийдуть до своїх класів, не сядуть за парти, не усміхнуться друзям’, – йдеться у повідомленні.
У 17-річного Романа незабаром мав бути випускний. Хлопець цьогоріч завершував навчання в школі.Батьки в реаніміції.(((Здохни,пуйло!
Ответ дляАнетка
Я думала, ви тільки про шкоду вакцин скрізь пишете )
Виявляється, не тільки )
Ответ дляГайка-2007
Знаю, але так жити не хочу. Одна мама з нашого класу виїхала з сином, зараз живуть в 4х в кімнаті з іншими людьми. Кімната знаходиться в готелі. Плити немає, пралки теж. Дають 2 бутерброди на 1 прийом їди, а в неї сину 17 років трохи з діагнозом ’хірургічним’. Грошей в неї немає своїх, постійно голодні, бо вся допомога йде сину на ліки і на їжу з супермаркету. Це життя?
Значит через год мальчик пойдет работать и помогать маме заработать на свои харчи. В окопе никто ему диету тоже не будет соблюдать, так что все у них ок.