Да, я блондинка!• 25 мая в 17:58
Секс війна
Дівчата, як ви думаєте, чоловік постійно (через день) хоче кекс. Я теж люблю це, але війна, тривоги весь час, не спимо вночі декілька годин, а він прокидається о 3-4 ночі і пристає , а потім ображається, що я сплю кажу давай вранці.
Дуболом• 25 мая в 17:59
ну и? каждый по своему стресс переживает, я женщина, тоже из-за войны от секса не отказываюсь
Альфред Шнитке• 25 мая в 17:59
Я думаю, разбирайтесь сами. Здесь никто вашего мужика удовлетворять за вас не будет.
Оце потужно• 25 мая в 17:59
вручіть йому лубрикант і просто полежте собі спокійненько ті 10 хвилин. І далі спіть)
Бурундучиха• 25 мая в 17:59
Автор,не відмовляйте чоловіку.Настане час,що і не буде приставати.Але назад не повернеш.
Да, я блондинка!
• 25 мая в 18:00
Ответ дляДуболом
Я не відмовляюсь. Але коли вранці я хочу, то він вже не хоче
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 мая в 18:00
устройте что-то изысканное типа свидания или ролевых игр. может это насытит его еще и эстетически
Мамаша в бигудях• 25 мая в 18:00
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну, не совпадают ритмы, так бывает
Телепузик• 25 мая в 18:00
Ответ дляДа, я блондинка!
А чого ні? Вранці в нього як раз стояк
Дуболом• 25 мая в 18:00
Ответ дляДа, я блондинка!
находите как-то компромисс, когда оба не против
Зліпок ступні• 25 мая в 18:00
Ответ длябибизяна
Дайте номер його жінкам які одинокі)
Навіщо воно їм?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 мая в 18:01
Ответ дляОце потужно
бросьте ему пачку сливочного масла- пусть сам корячится
Телепузик• 25 мая в 18:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так оно ж холодное
Скіфська пектораль• 25 мая в 18:02
Він у вас не стресостійкий.
Так маленькі дітки до ціці маминої лізуть.
Да, я блондинка!
• 25 мая в 18:02
Ответ дляТелепузик
А чого ні? Вранці в нього як раз стояк
Він тільки вранці до того, як сонце встає і хоче, прийшов з роботи поїв, фільм подивився і спатки)))
Оце потужно• 25 мая в 18:02
Ответ дляДа, я блондинка!
а ви працюєте?
Да, я блондинка!
• 25 мая в 18:04
Ответ дляОце потужно
а ви працюєте?
Відпочиваю від роботи, місяць як звільнилась, але це проблема не одного дня
Пушка заряджена• 25 мая в 18:10
Ответ дляМамаша в бигудях
У меня от нервов либидо шарашит, когда спокойно такого нет
У мене навпаки. Взагалі пропало бажання.
Горня капучіно• 25 мая в 18:28
Ответ длябибизяна
Дайте номер його жінкам які одинокі)
Как меняется смысл, если неправильно написать последовательность слов 😂….