Кракадэ• 25 мая 2025

Порадьте юриста для консультації по розлученню

Дівчата, порадьте юриста. Чоловік подав на розлучення. Я з ним спілкуюся через його секретарку. У нас є шлюбний договір: я ні на що не претендую. Секретарка прислала заяву про визнання позову без моєї участі попросила не вказувати дату. І мене напрягає, що не треба вказувати дату. Наперед дякую.
Червона рута• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Ні не фіктивний. Все починалося як у нормальної сімї. Коли ми познайомилися, він робив бізнес в Україні. Одружилися. Потім ми виїхали за кордон. Він був досить деспотичним, хотів щоб я була залежна, тому був проти громадянства. 4 місяці тому в нього зявилася інша, оголосив про перерву, а зараз - про розлучення
Його інша і є ваш козир у суді.
А якщо це прописано у договорі, то ви ще й в плюсі будете.
І до сраки його адвокати
KaterionOK• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Одружувалися в Україні. І виїхали за кордон. Тут прожили 9 р. Він зараз поїхав в Україну, бо йому вигідніше розлучитися зі мною Україні, бо в Європі суд зобовяже його на аліменти
Можете мені написати, займаюсь такими справами
Перекус беру завжди• 25 мая 2025
Ответ дляЧервона рута
Шлюбний договір у нас в Україні нечинний
Хто Вам таке сказав?
автор Кракадэ • 25 мая 2025
Ответ дляЧервона рута
Його інша і є ваш козир у суді.
І до сраки його адвокати
У мене нема доказів. Та я просто не маю моральних сил з цим боротися
Перекус беру завжди• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Я і не хочу бути на засіданні. Просто напрягає, що просять в заяві не вказувати дату. Чи може він зробити все заднім числом?
Шановна автор, Ви бачили саму позовну заяву і додатки що неї? Якщо не має спору і підписаний договір, то про що, власне, спір? Судові витрати Ви теж готові сплатити не глядячі?
Ніколи нічого не підписуйте не ознайомившись з матеріалами справи.
До якого б юриста Ви не пішли, він запросить для аналізу копію позовної та копію шлюбного договору і зможе щось Вам радити тільки після ретельного вивчення цих документів.
Перекус беру завжди• 25 мая 2025
Ответ дляЧервона рута
Тоді йдіть на судові засідання в Україні, заперечуйте його позов, доки не отримаєте громадянство.
Або винаймайте тут адвоката, чкий буде за вас це робити
В Україні треба встигнути подати відзив на позов протягом 15 днів з дати отримання копії Ухвали суду про відкриття провадження у справі. Важливо не пропустити цей строк.
Перекус беру завжди• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Чесно. На адвоката не маю когтів. Навіть не знаю, на що далі буду жити. Бо весь час займалася його шлунком. Дітей нема
Ви зараз закордоном? У Вас є електронний цифровий підпис? Зареєстровані в ’Електронному суді’?
Перекус беру завжди• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Нюансів в договорі нема: я не претендую на його статки. Я не зможу тягАтися з його юристами. І не планую.
Конкретно зараз мене напрягло що попросили заяву без дати.
А те, що Ви в очі не бачили позовну заяву і при цьому повинні щось підписувати не напрягає?
Мастер Пис• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
За 9 лет Вы не подали документов на гражданство?
Мастер Пис• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Ну и кто Вам виноват. Вы позволили вытирать о себя ноги, были тбслугой без каких либо прав. А теперь караул ))) ЭХ зато за киприота с деньгами замуж вышла )))
Мастер Пис• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
И простите ума за 9 лет не обеспечить себе фин подушку или не найти работу , что то выучить новое. Он же не вчера таким стал ? Могли в начале войны развестись сама с ним и остаться на Кипре )
Небоброїдка• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Він іноземець. І я подала на громадянство в його країні. Він зараз категорично не хоче, щоб я отримала громадянство. Прожили майже 10 р разом. Чи не розлучиться він заднім числом, і моє громадянство стане під питанням
Может, тогда ходите на заседания и говоритте, сто против развода
Zlata-683e• 06 июня 2025
Вітаю. Краще не підписувати ніякі заяви без консультації з адвокатом. Вам можуть надати підписати на перший погляд звичайну заяву, але є багато нюансів. Також важливо бачити сам позов про розлучення, які вимоги стоять перед судом. Раджу, зверніться до адвоката по розлученню https://advocate-neroda.com.ua/services/advokat-po.... І тоді точно будете впевнені в тому, що робити.
автор Кракадэ • 08 июня 2025
Ответ дляZlata-683e
Дякую