Кракадэ• 25 мая 2025
Порадьте юриста для консультації по розлученню
Дівчата, порадьте юриста. Чоловік подав на розлучення. Я з ним спілкуюся через його секретарку. У нас є шлюбний договір: я ні на що не претендую. Секретарка прислала заяву про визнання позову без моєї участі попросила не вказувати дату. І мене напрягає, що не треба вказувати дату. Наперед дякую.
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляЧервона рута
Бути присутньою на судовому засіданні, то ваше право.
Я і не хочу бути на засіданні. Просто напрягає, що просять в заяві не вказувати дату. Чи може він зробити все заднім числом?
Області пітьми• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
І що це для вас значить буде? Суд заднім числом точно не відбудеться
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Якщо ні на що не претендуєте, то яка вам різниця - підписуйте
Він іноземець. І я подала на громадянство в його країні. Він зараз категорично не хоче, щоб я отримала громадянство. Прожили майже 10 р разом. Чи не розлучиться він заднім числом, і моє громадянство стане під питанням
Червона рута• 25 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Бо може він ще й позов не подав
Червона рута• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Червона рута• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Так може з цього і треба було вам починати у темі на юа
Області пітьми• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
А не судьба одразу все розказати як є? Ви в Україні розлучаєтеся? Чи де?
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Одружувалися в Україні. І виїхали за кордон. Тут прожили 9 р. Він зараз поїхав в Україну, бо йому вигідніше розлучитися зі мною Україні, бо в Європі суд зобовяже його на аліменти
Області пітьми• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
А ви,як дружина , за 9 років не мали права на громадянство? Коли ви подали на нього? На яких правах ви 9 років жили?
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Теоретично мала право на громадянство. Але чоловік був проти. Жила по дозволю на проживання. Який прстійно подовжувала
Області пітьми• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Ви в якій країні?
Червона рута• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Тоді йдіть на судові засідання в Україні, заперечуйте його позов, доки не отримаєте громадянство.
Або винаймайте тут адвоката, чкий буде за вас це робити
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляЧервона рута
Чесно. На адвоката не маю когтів. Навіть не знаю, на що далі буду жити. Бо весь час займалася його шлунком. Дітей нема
Червона рута• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Тоді мене дивує ваша позиція.
Він заперечував про ваше громадянство, яка у нього причина?
Ви немаєте коштів на адвоката тут, і не бажаєте заперечувати його позов, ні на що не претендуєте...
То подавайте позов на Кіпрі на свого кіпріота і отримуватимете аліменти.
Але впевнена, що є нюанси у вашому шлюбному договорі, які ви тут не озвучите.
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Вам потрібна була згода чоловіка?
Так. Згода була потрібна. На момент подачі я його просто умовила на моє громадянство.
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляЧервона рута
Тоді мене дивує ваша позиція.
Нюансів в договорі нема: я не претендую на його статки. Я не зможу тягАтися з його юристами. І не планую.
Конкретно зараз мене напрягло що попросили заяву без дати.
Кракадэ
• 25 мая 2025
Ответ дляЧервона рута
У вас фіктивний брак. Правильно?
Ні не фіктивний. Все починалося як у нормальної сімї. Коли ми познайомилися, він робив бізнес в Україні. Одружилися. Потім ми виїхали за кордон. Він був досить деспотичним, хотів щоб я була залежна, тому був проти громадянства. 4 місяці тому в нього зявилася інша, оголосив про перерву, а зараз - про розлучення