Статус Ква• 25 мая в 18:45

Це нормально? Любимі- нелюбимі діти

У мене сім´я, у брата сім´я. Я старша на 5 років. Живемо в Києві . Батьки живуть у Вінницькій обл. Після сьогоднішньої страшної ночі, в 8 ранку дзвонить мама мені і питає: Ти не знаєш, в районі де Діма живе все добре.?Не хочу йому ще дзвонити, може спить після такої ночі..... Як я її не цікавить. Питає мене, як Діма, блін.... І так було завжди, все життя я ніхто. Тільки він у неї є. Не навчусь спокійно на таке реагувати. Починаю вже і Діму потихеньку ненавидіти(
Муууумие• 25 мая в 18:46
Дима без телефона?
автор Статус Ква • 25 мая в 18:47
Ответ дляМуууумие
Дима без телефона?
Не хоче йому дзвонити, щоб не розбудити
бифидобактерияЖоржик• 25 мая в 18:48
Ответ дляМуууумие
Дима без телефона?
Дима спит.
Альдебаран• 25 мая в 18:48
Так спросили бы у нее. Ее не беспокоит, что вы тоже после такой же ночи , возможно спите и может она хочет спросить как у вас дела?
бифидобактерияЖоржик• 25 мая в 18:48
Автор, таких мам через одну. Я сама всю жизнь удивлялась таким мамам, но они существуют.
Свекруховна• 25 мая в 18:48
Дивно, моя б ще попросила йому завезти щось
Гірчинка• 25 мая в 18:48
Нельзя двоих детей любить одинаково. Вас тоже любят, но меньше
бифидобактерияЖоржик• 25 мая в 18:49
Ответ дляАльдебаран
А это бесполезно.
Есть такое, что два ребенка - один любимчик, а второй - груша для битья. Вот автор- груша.
бифидобактерияЖоржик• 25 мая в 18:49
Ответ дляСвекруховна
Отож
Ушла и Пришла• 25 мая в 18:49
Ответ дляГірчинка
Можно
бифидобактерияЖоржик• 25 мая в 18:49
Ответ дляГірчинка
Нельзя это демонстрировать
Альдебаран• 25 мая в 18:49
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А это бесполезно.
Спросить же можно
Муууумие• 25 мая в 18:49
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А это бесполезно.
ну спорно
вы бы звонили не любимому ребенку в первую очередь
Мяо мой мяо• 25 мая в 18:50
Да автор, прийдіть це. Мама більше любить діму
бифидобактерияЖоржик• 25 мая в 18:51
Если маме от Вас что то понадобиться, смело отвечайте: все вопросы к Диме.
Без угрызений совести. Это не ваша вина.
Чумацький Шлях• 25 мая в 18:51
Залежить від того, яке значення ви надаєте слову ’нормально’
Факт, що таке існує, причому набагато частіше, чим іноді може здаватись, бо все-таки більшість не такі тупі, як ваша мати, і намагаються так очевидно не показувати різницю свого ставлення.
Тому у певному значенні це ’нормально’
Якщо дивитись з точки зору якихось соціальних норм, прийнятих у нашому суспільстві - то не дуже, бо все-таки декларується певна рівність

Дуже вас шкода, це справді травма, жити з відчуттям, що батьки не достатньо тебе люблять, яка може також негативно відображатися на стосунках з чоловіком і власними дітьми. Тому я б вам радила пропрацювати цю тему
Дама_из_рекламы• 25 мая в 18:51
Я знаю несколько семей, где взрослые дочь и сын. И я сделала интересное наблюдение, что часто встречается подобное отношение к детям: сыновей почему-то берегут, заботятся, а девочки- отрезанный ломоть
Гірчинка• 25 мая в 18:51
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Нельзя это демонстрировать
Нельзя. Но все люди со своими слабостями и недостатками Автор уже взрослая тетя и на такое можно не обращать внимание.
Альдебаран• 25 мая в 18:51
Ответ дляМуууумие
ну спорно
Я тоже считаю, что мама больше любит и доверяет автору, а не Диме
Муууумие• 25 мая в 18:53
Ответ дляАльдебаран
я правды не знаю
по одному звонку решать что автор ребенок для битья - странно
сужу по себе - сначала обзваниванию самых дорогих мне людей
Дама_из_рекламы• 25 мая в 18:53
Ответ дляГірчинка
Можно любить по-разному. Но не меньше или больше.
Домашня Зюзя• 25 мая в 18:53
Нічого не зробите. Абстрагуватися й все. Мені колись батьки відмовили в поверненні додому (з дитиною, хотіла від чоловіка уходити), а через рік вже жили с зятем (чоловіком сестри і сестрою, звісно), прожили так років 7, може більше, а зараз переймаються, що я в небезпеці в порівнянні з ними й сестрою. А мені вже не треба, про те я без окулярів, надії на підтримку, мене не зрадять та не вставлять ножа в спину. Бо це вже чужі люди.
Гірчинка• 25 мая в 18:54
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну вот это и есть по-разному: того не хочет будить, автору позвонила. А автор уже делает проблему.
Алина-1240• 25 мая в 18:54
Детей любят по разному.и это есть
Чумацький Шлях• 25 мая в 18:54
Ответ дляАльдебаран
це лише один випадок з багатьох, і вирваним з загального контексту його ще можна якось по різному трактувати, але ж автор живе з мамою і Дімою усе своє життя і краще відчуває, що там насправді
Дама_из_рекламы• 25 мая в 18:54
Ответ дляГірчинка
Наверное были и раньше ситуации, по которым автор сделала выводы
Христя в тiстi• 25 мая в 18:57
Ответ дляГірчинка
Ми вам дозволяємо - не звертайте
Не зацілована• 25 мая в 19:00
Анекдот вспомнился:
Сплю, три часа ночи... Звонит телефон. Злой, принимаю вызов. Дочь из соседней комнаты свистящим шопотом:
— Папа, пить хочется, принеси воды. А то у меня кот в ногах спит, будить его жалко.

А если серьезно, то просто прямо ей все скажите, что вы об этом думаете. И пошлите к Диме
Лорка-хлорка• 25 мая в 19:02
У меня так же. Я старше брата на 4 года. Всю жизнь он был маленьким для мамы, и сейчас ему 36, у него трое детей и он до сих пор нуждается в маминой опеке. Мама так считает. Нахвалится на него не может когда что-то получается, и жалеет его, переживает сильно, что работать ему тяжело(по ее мнению).
А вот у мужа наоборот. Он младше брата и всю жизнь все старшим больше опекались, всегда он был в приоритете.
Доктор Хаос• 25 мая в 19:03
Я на брата не серджусь і мені пощастило, що батько за мене, а мама за брата. У кожного свій улюбленець, тому мабуть легше. В принципі все життя мовчала, але останнім часом вибішує і можу звернути увагу її на її ж слова , коли її заносить вже. У бабусі по маминій лінії також брат улюбленець, а я з дитинства не така,