Мэри Попкинс• 02 мая в 09:53

Є ще такі які збираються виїжджати?

Була весь час вдома. Ми з Київської області. Страху натерпілись за ці роки. Напевно як усі. Та і досі сиджу на підлозі в туалеті по ночам а потім відходжу декілька днів. Мені 45. Донька закінчує 9 клас. Жалкую кожен день що на початку на вивезла дитину. Вона тоді була ще не така доросла а зараз вже має свою думку і нікуди не хоче. Але і тут після 9го зібралась хоча б куди аби не дома. Це вона так каже. Я як подумаю що вона після школи буде просто десь лазити з компаніями . Навчання нуль. Бо усі такі, так вона мені відповідає. Я дуже хочу щоб у неї все було добре. Як і усі мами. Буду вмовляти їх цим літом виїхати. Напевно Німеччина яка ще нас приймає. Щоб дати їй шанс на нормальне життя. Я вже стара і в будь якому випадку там нікому не потрібна. Хоча і тут теж. Для дитини не бачу перспектив на нормальне життя. Може там інше оточення, навчання та робота яка гідно оплачується. Буду вмовляти як зможу. У кого теж підлітки діти що ви думаєте робити ? Ну мами хлопчиків це зрозуміло, а дівчаток ?
СкиниУскачи!• 02 мая в 09:54
Немецкий знаете? Совсем непросто заграницей без материальной поддержки и нормальной специальности или навыков работы
dulenok• 02 мая в 09:54
є такі
Пожарник• 02 мая в 09:55
нормально, езжайте, с арабами подружится. те тоже такие, лазить где-то, ничего не делать.
KROX@• 02 мая в 09:55
Нє, ну в Німеччині вона не буде ніде лазити, буде навчатися і знати що хоче у житті. Почитайте книжки про дитячу вікову психологію і звісно виїжджайте якщо вам погано.
Встидаюся запитать• 02 мая в 09:56
страшно то, что война вроде как началась совсем недавно. а уже 4й год пошел и дети успели существенно вырасти... вот это время быстротечно, а кажется застыло все в том же феврале 22го.
сори автор что не по теме
миссДавеча• 02 мая в 09:56
Якщо донька нічого не хоче, ким ви її бачите в Німеччині?
Ms. Откровенность• 02 мая в 09:56
вы вовсе не старая
Петриківна• 02 мая в 09:57
А, что в Киеве так часто обстрелы?
Инста_Богиня• 02 мая в 09:57
я не збираюся виїжджати. але кацапи активно лізуть, щоб діставати місто артилерією. якщо воно перетвориться на Покровськ, то жити тут стане просто нереально. тож виїжджати доведеться. і саме через дитину. її не зможу залишити. якби не дитина, я б воліла загинути у власній хаті, ніж бомжувати по світу.
автор Мэри Попкинс • 02 мая в 09:58
Ответ дляСкиниУскачи!
Она молодая. У нее есть шанс . Выучит язык
СкиниУскачи!• 02 мая в 09:58
Ответ дляМэри Попкинс
Три года на это было
Білка в колесі• 02 мая в 09:58
Моя сестра вот только сейчас приняла решение. Дочка закончит 8 класс, уже тоже согласна
Перемелица• 02 мая в 09:58
Мені 45, я вже стара, дочка не хоче вчитися, тому думаю виїжджати, щоб в дочки був шанс....
Що я зараз прочитала?
Куда_бежать• 02 мая в 09:59
Ответ дляИнста_Богиня
Не все погибают, многие остаются живы, но с серьезной инвалидностью.
Крошка Енот• 02 мая в 10:00
Вам нужно принять решение самостоятельно.
Не факт, что дочь и за границей поумнеет и станет учиться - за границей намного все сложнее, чем вы думаете и плюс подростковый возраст.

Кто хочет учиться, тот везде будет учиться.

Единственное что - это то, что прилетает - вот об этом и нужно думать.
Автопортрет нурофена• 02 мая в 10:02
Автор, вы должны понимать, что в любую страну мира вы везете прежде всего себя. Вы думаете, она резко захочет учиться в Германии? Сомневаюсь. Посидите на пособиях, потом пойдёте вместе в отели на уборку. Если это та перспектива, о которой вы мечтаете- то ок.
Успеха добиваются, те, кто хочет. Если она ничего не хочет, то ничего не добьётся и Германии тоже.
Винник• 02 мая в 10:03
Ответ дляМэри Попкинс
якщо вона тут не хоче нічого вчити, то в німеччині звідки зʼявиться бажання? ви шукаєте проблему не там, і рішення вибираєте таке, що ще більше ускладнить ситуацію. дитина на фоні переїзду і стресу взагалі не матиме ніякої мотивації.
Джонсонюк• 02 мая в 10:03
Автор, вам тут сейчас напишут, что вас никто и нигде не ждет. Может и так, но вы никогда не узнаете, что могло бы получиться, если не попробуете.
Білка в колесі• 02 мая в 10:03
Ответ дляВинник
Или наоборот
автор Мэри Попкинс • 02 мая в 10:04
Ответ длямиссДавеча
Все залежить від оточення . Якщо в Україні зараз навчання взагалі нема то і вона все закинула. Погодьтесь що рівень життя різний і поки в неї юний вік , шансів більше. Є така передача Вещдок. Підсіла я на неї. Ну і там різні історії. 70-90х років. Так весь час люди намагалися виїхати . І хто це зробив мав гарне забезпечення життя і не пошкодували . Моїм батькам під 80. Вони зараз просто виживають на ті копійки. І рідна сестра мами яка ще в 84 році виїхала . Живе в Канаді . Вони з мамою близнюки. Вибачте але я плачу кожен раз коли дивлюсь на фото своєї мами і її
Котя_люлю• 02 мая в 10:05
Стандарт
Німеччина , шанс на нормальне життя
автор Мэри Попкинс • 02 мая в 10:05
Ответ дляВстидаюся запитать
сори автор что не по теме
Страшно что уже как раньше никогда не будет. Мы стали другие
Котя_люлю• 02 мая в 10:06
Ответ дляМэри Попкинс
Українською їй лінь навчатися
Німецькою буде гризти граніт науки ?
Позаземний розум• 02 мая в 10:06
Ответ дляKROX@
Порадьте книжки, будь ласка.
ЯкаКраля• 02 мая в 10:06
Ответ дляПеремелица
Що я зараз прочитала?
Блин мне на следующей неделе 42 исполняется. Я только начинаю жить для себя)
Колупалочка• 02 мая в 10:06
Пробуйте Англію. англ.хоч якось знають. плюс на відміну від Німеччини,там не вимагають ніяких курсів і сертифікатів.
миссДавеча• 02 мая в 10:07
Ответ дляМэри Попкинс
А чому ж ви тут не намагалися змінити оточення, якщо в цьому проблема і у всьому винне воно? ) Діти вчаться і в Україні, відкрию вам секрет
автор Мэри Попкинс • 02 мая в 10:07
Ответ дляПетриківна
А, что в Киеве так часто обстрелы?
Ну как вам сказать. Вот на прошлой неделе баллистика летела одна за одной и дома пятиэтажки нет. Вчера хоронили семьи с этого дома . Что для вас часто я не знаю
Встидаюся запитать• 02 мая в 10:07
Ответ дляМэри Попкинс
ага. что то такое светлое, беззаботное осталось в прошлом. навсегда...
автор Мэри Попкинс • 02 мая в 10:07
Ответ дляСкиниУскачи!
Три года на это было
И без войны люди выезжали