Млинець Мій• 25 мая 2025

Не клеяться ніякі стосунки, опускаються руки

От щось зі мною не так. Мені 39, я гарно виглядаю, забезпечна, весела. Чоловіки звертають увагу, знайомляться, а далі якась фігня....
То просто пишуть звонять і навіть до побачення не доходить, а якась така просто тягомотина, то як друзі, то пропадають, то не зрозуміло що...
Я не можу побудувати стосунки і навіть до просто сексу не доходить
Що зі мною не так? Я не тих обираю чи не тих приваблюю, що з цим робити? Ну просто розпач якийсь
Я от ставила якісь цілі - думала похудаю, чи от куплю собі авто, чи гарно пофарбуюсь може щось змінииься і потім таке розчарування, я худа, гарна фігура, доглянута, на гарному авто, а нікому серйозно не потрібна і не серйозно .виходить теж.. .
Розлучена давно, є дитина
Що не так що змінити що робити?
Love_Love_Love_• 25 мая 2025
Чоловіки бояться успішних жінок це по перше. По друге у вас висока планка і це нормально.
Доктор Варвар• 25 мая 2025
И у меня так, автор. Только до секса доходит, а потом начинаются отношения без обязательств, которые длятся до 3-х месяцев и все))
Коренная киевлянка• 25 мая 2025
Може ви собі лестите і замахуєтесь на тих, кому ви не потрібні?
Джем Шакіри• 25 мая 2025
Ви дуже зацікавлені в тих чоловіках. Відпустіть ситуацію і вони самі за вами будуть бігати.
автор Млинець Мій • 25 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
В мене навіть до сексу не доходить! Помоєму це ще гірше
Love_Love_Love_• 25 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Мужиків треба ігнорити, вони це люблять
НаливайКа• 25 мая 2025
Автор, я така сама була. Перше що я зробила, це перестала малювати образи. Не зве на зустріч- до побачення. Не витрачала на таких час. Спілкувалася з усіма однаково привітно. Давала шанс всім, але не домальовувала собі картинку. Чекала дій.
Друге, я прочитала книгу про типи привʼязаності. Це мені дуже допомогло.
Мені 38. Зараз зустрічаюсь з чоловіком в якому все прекрасно і мізки собі підрихтувала )
Ло Шарик• 25 мая 2025
Собирайте коллекцию.
Этот на работе.
Этот в спортзале.
Этот бывший одноклассник.
А этот бывший муж знакомой.

Гарна дивка як засватана. Интересна одному - интересна всем. Потом, когда наберете массовку, будете постепенно всех вычеркивать.
автор Млинець Мій • 25 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Ви знаєте я вже пробувала і бути зацікавленою і бути сніжною королевою, а толку 0
Коренная киевлянка• 25 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Або в вас такий серйозний настрій на сім´ю, що вони не хочуть навіть сексу, бо потім не відв´яжешся.
У вас навіть пост з одними претензіями и вихвалянням себе
НаливайКа• 25 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Так чого ви хочете? Сексу? Чи зустрічей? Тому і не доходило
автор Млинець Мій • 25 мая 2025
Ответ дляЛо Шарик
Собирайте коллекцию.
Этот на работе.
Этот в спортзале.
Этот бывший одноклассник.
А этот бывший муж знакомой.

От в мене є така масовка, деякі подруги навіть заздрять, бо зі сторони здається що все гарно.
Але якщо розібратися ближче, я самотня, мужика в мене нема, стосунків нема ісексу нема
Доктор Варвар• 25 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Так у меня появляется зависимость, я залипаю на них, потом мне очень плохо.. Были у меня, как у вас и переписки, и первые свидание без продолжения, то, поверьте, когда они пропадали, я так не страдала, быстро забывала их
автор Млинець Мій • 25 мая 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Може й так, цікаве ваше враження. Тобто в менеизавищена самооцінка??
автор Млинець Мій • 25 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
А ну так, розумію я би теж страждала...
НаливайКа• 25 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Почитайте книжку , правда я її знайшла тільки російською
Точно любишь Лесли Беккер-Фелпс
Багато чого стане на свої місця
Без Баяна• 25 мая 2025
Вам 39, автор. Я реально не знаю вільних чоловіків вашого віку. Немає в моєму оточенні. Хтось воює, хтось хворіє, всі інші одружені. Є один айтішник але з доми не виходить, зосереджений виключно на собі, роботі і котах. Справа не в вас.
Попразендовна• 25 мая 2025
Автор, де саме ви знайомитеся?
Чи багато чоловіків вам підходять, як ви вважаєте?
Є хтось, хто зараз дуже подобається і є якісь перспективи?
Коренная киевлянка• 25 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Завищена, судячи з того, що ви мужиків називаєте масовкою, а по факту жодного охочого.
І це відображається на вашій поведінці, хоча вам і не помітно. А мужики прекрасно зчитують.
Без образ.
НаливайКа• 25 мая 2025
Автор просто тривожна і це транслює, а чоловіки від цього тікають, від цієі навязливості
Ось і все
автор Млинець Мій • 26 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Автор, де саме ви знайомитеся?
Знайомлюсь де знайомляться, не відшиваю нікого зі всіма привітна. В основому десь в розважальних закладах, десь просто по роботі...
Ні, підходять не багато, думаю ті що мені не підходять і знайомитись зі мною не будуть..
Є що подобаються але перспектив нема бо нема ініціативи від них
Без Баяна• 26 мая 2025
Ответ дляНаливайКа
Ось і все
Де ці натовпи неодружених сорокарічних чоловіків ще скажіть, щоб від автора тікати? Їх лупцюють і бусифікують. Вони тікають з країни і сидять по домівках.
Доктор Варвар• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
А ну так, розумію я би теж страждала...
Вот сейчас, есть мужчина, но всё плохо. Встречаемся четвёртый месяц. Я чувствую, что охладел, редко пишет, и встречи стали реже. Может, не исключаю, что уже кого-то себе присмотрел. Пора бы самой поставить точку, гордо закончить самой отношения, но не могу. Мне уже плохо, а будет тогда вообще п..ь. Только, когда сам бросит))
автор Млинець Мій • 26 мая 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Без образ.
Не ображаюсь, справді цікава ваша думка зі сторони
Попразендовна• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
А в додатках для знайомств пробували? Тіндер чи Баду.
автор Млинець Мій • 26 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Пробувала, переписувалася трошки але я навіть на жодне побачення не пішла. Може й не кликали, не памятаю точно. Я там якесь фото виставила таке де мене толком не видно. Я щось соромлюся не моє це Не знаю чому... і закинула, я десь місць там полистала і все.
Попразендовна• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Я би радила вам створити там анкету і поставити нормальне фото, де вас видно. А краще три.
Ло Шарик• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Значит двигайтесь дальше

Если ест массовка, значит они в вас заинтересованы. Ну не верю что мужик будет общаться с барышней, которая для него не является привлекательной.

Так вот, выбираете например Васю и решаете как вы будете с ним и на нем практиковаться.

Например, у меня был один такой..козел если честно. Женатик, который подкатывал свои яйки. Понятно, что светить ему бы ничего и не светило. Но он не отваливался. Дергал меня. И вот я решила практиковаться на нем. Я никогда не получала денег от мужчин. И просить боялась. Но я хотела это в себе искоренить. И вот я такая в один из моментов - Василий, мне нужно 2000 грн, дай мне пожалуйста. Я хочу красивое белье. Он - ой, родная моя, я тебя и такую люблю. (Ну вы понимаете, да, что там жлобко.И я от него ничего не ждала. Да и не нужен он мне был даже со своими двумя тысячамти. Но тут я решила улучшать свои навыки. Учиться убеждать и тд) Я- а меня не надо такую любить. Меня нужно любить красивую, в красивых шелковых трусиках.

Ну короче, дал денег конечно. Потом еще дал. Потом был послан.

И как-то у меня все пошло-поехало. Стала такой сучковатой. И начали бегать. А ежели и не бегали, то я свои скиллы улучшала, что тоже неплохо
автор Млинець Мій • 26 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Я чесно скажу що я справді соромлюся чомусь. Місто маленьке. От щось мене стримує...
Попразендовна• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
А...то у вас місто маленьке...хм. Тоді це складніше знайомитись в принципі, коли всі всіх знають. І майже всі одружені.