Млинець Мій• 25 мая 2025
Не клеяться ніякі стосунки, опускаються руки
От щось зі мною не так. Мені 39, я гарно виглядаю, забезпечна, весела. Чоловіки звертають увагу, знайомляться, а далі якась фігня....
То просто пишуть звонять і навіть до побачення не доходить, а якась така просто тягомотина, то як друзі, то пропадають, то не зрозуміло що...
Я не можу побудувати стосунки і навіть до просто сексу не доходить
Що зі мною не так? Я не тих обираю чи не тих приваблюю, що з цим робити? Ну просто розпач якийсь
Я от ставила якісь цілі - думала похудаю, чи от куплю собі авто, чи гарно пофарбуюсь може щось змінииься і потім таке розчарування, я худа, гарна фігура, доглянута, на гарному авто, а нікому серйозно не потрібна і не серйозно .виходить теж.. .
Розлучена давно, є дитина
Що не так що змінити що робити?
Розлучена давно, є дитина
Що не так що змінити що робити?
Млинець Мій
• 26 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Так а чого ви чекали? Спитали б його самі. Так, є такі, тому він і не жонатий. Боїться жінок, знайомитись з ними. Але з іншого боку, він ніколи не зрадить.
Так я спочатку натякала, потім вже прямо казала йдемо каву пити, давай зустрінемся. Потім ультиматуми ставила , що якшо не зустрічаємся то припиняю спілкування. І в результаті так і зробила.
Причому було так що він мене бачив десь у місті і не підходив. Короче якась жесть, напевно якийсь хворий на голову, хоча в спілкуванні і на зовнішність все ок.
Зараз знаю, що в зсу, пішов відразу добровольцем
Мороженная курица• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Можливо, дійсно якась проблема. Я просто одного такого знаю, його клінить перед жінками. Хоча людина сам по собі гарна. Або ваш просто не по жінкам... А спілкувався з вами як з подругою.
Млинець Мій
• 26 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Та ні, спілкувався не як з подругою. Хіба ще сам перед собою не визнав, що він не по жінках...
Але справа в тому, що це я навела один приклад, а в мене таких незрозумілих ухажорів купа і з всіма, хоч і по різному, але така от тягуча незрозуміла ситуація, яка нівщо не переростає.
То ж можливо причину у собі треба шукати? Що ж не так...
Мороженная курица• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Ну чи ви таких обираєте. Ну сексу вони б хотіли з вами як мінімум. Але дивні є, звичайно, хоча їх не більшість.
А ваш батько, як він себе поводив з мамою? Дуже часто моделі звідти.
Мороженная курица• 26 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
І ще. Ви казали, у вас дитина. Вони зразу про це дізнаються, чи потім?
Млинець Мій
• 26 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Відразу, не приховую. Чи краще приховувати на початках?
Млинець Мій
• 26 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
О, може і пробоемна модель була...
Сімя у мене хороша, жили добре, батько був хорошим татом, мама прекрасна.
Але їх стосунки були дивними (може це справді відбилося на мені), тобто вони жили більше як друзі, з повагою, все в сімю, ніхто не гуляв не зраджував, але і без пристрастей і я би сказала без проявів любові. Я взагалі ніколи не бачила ні поцілунків, ні обіймів нічого такого між ними.
Не знаю, чи так завжди було, чи це я вже таке застала, в мене ще є брат старший з великою різницею у віці
Мороженная курица• 27 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Та ні, все вірно. Навіщо приховувати, буде гірше. Але, можливо, вас розглядають як запасний варіант. Ті, хто вам подобається.
Мороженная курица• 27 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
О, може і пробоемна модель була...
Можливо, шукаєте тих, хто тримає на відстані вас. Ось вони так і поводяться.