Замурмишка• Изменено 26 мая в 03:16
Скільки годин сну на добу вам потрібно, щоб виспатися?
Мені - 7-8, не менше, на регулярній основі. Якщо раз-два в місяць менше посплю, нічого страшного.
Мішечок щастя• 26 мая в 03:21
8-9,але останні роки сплю 5-6 через тривожність і просинаюсь кожну годину ,мелатонін,магній,снодійні не діють
Замурмишка
• 26 мая в 04:58
Ответ дляПолуничка
Рівно 4.
Головне, встати не раніше 8 ранку.
Це щось дуже мало
Смешнюча• 26 мая в 05:14
Ответ дляМішечок щастя
Та сама історія.
Редиска Я• 26 мая в 08:27
8-9 годин. Сьогодні із-за тих виблядків шмар російських поспала 3 години уривками . Зараз аж тошнить. Голова тріщить і тенькає аж в око. Цукор піднявся. Один з вагомих чинників, що привело мене до діабету 2 типу - хронічний недосип протягом 9 місяців. Хочу спати до крику.
Залізна тьотя• 26 мая в 09:03
8-9 годин. Якщо, бодай раз, посплю менше 8 годин - ще пару днів буду відчутно млявою.
Звичайний мій режим: лягти о 22-23 годині і встати, десь, о сьомій.
Нервогенератор• 26 мая в 09:21
7 часов нормально, лучше 8.
Но сплю в будние по 6,5. Могу днём вырвать 20 минут ещё доп сна, но не всегда.
На выходных сплю 8-9