КондуктЕр тролейбуса• 26 мая 2025
Як добре що я не мила вікна на пасху.. в мене їх 30 штук
Добре що не визивала клінінг з уим дощем треба було б все повторно мити
КАПСЛОЧНИЦА• 26 мая 2025
Ответ дляХвильоватиша
В кожного свої заморочки...
Сусідка, повернута цьому, але вікна миє раз-два на рік, але в хаті - щотиждня - має час.
Щотижня якось замало. Які в неї заморочки?
Хвильоватиша• 26 мая 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
В неї 3 поверхи.
І я не про сусідку (заморочки). А в загалому. На тему прибирання.
Повелитель бітка• 26 мая 2025
Ответ дляЧупа-чупс
В мене їх три всього, але не мила і не збираюся, в мене є інші цікавіші справи в житті чим бігати з тряпкою по квартирі і намивати вікна і все інше, їх на верхньому поверсі всеодно ніхто не бачить 😆
а вы для кого то моете? я думала для себя моют, чтоб самим было приятно в окно смотреть
Гореотума• 26 мая 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Робот миє не якісно, ви самі це гарно знаєте
В мене є
Робот миє добре, просто у вас його нема
НичеНипанимаю• 26 мая 2025
вам бы у немцев поучиться: страна с постоянными дождями и идеально чистыми окнами. Вот же парадокс. Они их просто протирают каждый раз, когда они запачкались, поэтому они у них всегда чистые))) а не раз в год на пасху
Прикуси Язика• 26 мая 2025
я не мию рік, в мене 2й поверх і рік будують таунхауси під вікном
мені пофіг
Аленький носочек• 26 мая 2025
а обычно дождя после Пасхи не бывает аж до сентября или как? я в прошлом году помыла окна, а через месяц была пылевая буря и дождь. И все мои чистые блестящие окна залепило тонким слоем оранжевой грязи. Вотт тогда обидно было. А просто дождь чем плох?
Ні за холодну воду• 26 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ні, не себе, а вас.
Ні, ви описали сама себе. Тому більше не намагайтеся фантазувати.
Налитое яблочко• 26 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Я не фантазую. Я професійно оцінюю людину, яка глибоко травмована, бачить усюди лише погане і вишукує на анонімних форумах, на кого злити незадаволеність собою і своїм життям.
Капризуля• 26 мая 2025
Кожному своє, але чисте помешкання і вікна теж частина щоденного позитивного вайбу. Мене, наприклад, навпаки обстріли столиці стимулюють щось помити і вдома, і в під´їзді, і у дворі посадити якесь деревце чи кущик.
Ні за холодну воду• 26 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ні, ви фантазуєте. Професіонал з вас хіба що травмований. Головне - що ви не зла, добро аж через екран пре, задоволена ви наша
Налитое яблочко• 26 мая 2025
Я не добра, я-справедлива. Більше смайлів, вони теж свідчать про вашу внутрішню незадоволеність.
Ні за холодну воду• 26 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А ви вже навіть боїтеся мені відповісти? Більше пишіть, все написане вами свідчить про вашу внутрішню незадоволеність і нікчемність.
Налитое яблочко• 26 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
О, проснулася..... Хто вас боїться. У вас точно з головою проблеми, навіть більші, ніж спочатку здалося.
Ні за холодну воду• 26 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так так, продовжуйте описувати ваші проблеми. Послухаю, безкоштовно. Що там ще у вас?
Налитое яблочко• 26 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Ох і хочеться ж вам останньою комент залишити. Ущербність. Вже й забула про вас, нє, вона восстала з пєпла, пізнє зажигання включилося.
У дзеркало подивіться і поспілкуйтесь зі своїм відображенням. Дуже цікавого співбесідника там знайдете.
Ні за холодну воду• 27 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ви пишіть, пишіть, пропрацюємо всі ваші проблеми. Побачите - життя налогодиться!
Ні за холодну воду• 27 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Давай, стартуй, бо не будеш остання. Один...два ..погнали!
У вас все серйозніше, ніж ви озвучили. Біжіть!
Налитое яблочко• 27 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Бінго! Маладец, тепер ще один маленький безтолковий коментар, і будете остання в цій темі. Підете спати з почуттям виконаного долга і гордо піднятою головою! Фас!
Ні за холодну воду• 27 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
О, у вас все гірше і гірше. Не накручуйте так себе, все буде добре. Зрозумійте, ви не тварина, і не собака, поводитися завжди треба пристойно.
Жена аллигатора• 27 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
ви з довідкою, чи недообстежена?
О, то збоченців не тільки чужі немиті попи цікавлять!