Тро Нью-Йорку• 19 апреля в 08:30
Помий машину = піде дощ))))
По прогнозах ніякого дощу сьогодні не мало бути)). Вчора ледь вскочила на мийку останньою, добре вимили. Щараз чую капає😆😆😆😆. Я просто понити
Тро Нью-Йорку
• 19 апреля в 08:32
Ответ длявре_Динка
Хай накапає так щоб мені не поливати газон засіяний
У вас не має поливу? Найбільша дурниця
Тро Нью-Йорку
• 19 апреля в 08:33
Ответ дляBombastic
От побачите, у автор буде дощ , у вас ні 🤣🤣🤣
100%
Ответ дляBombastic
Я останній раз так машину помила що три тижні дощ йшов і сніг заморозив абрикоси.
Автополив полагодять аж в понеділок ( приходиться шланг тягати двічі на день, от помийте мені на дощ хтось машину - оплачу😹
Ответ длявре_Динка
Таки дощу не буде у вас 🤣
Нажаль.
Але не засмучуйтеся , гарного дня 🥰
Нажаль.
Але не засмучуйтеся , гарного дня 🥰