Ласковая_львица• 26 мая 2025

Витяг з держ реєстру актів цивільного стану

Якщо я отримаю цей документ, в ньому буде інформація про сімейний стан? Чи який документ для цього потрібно отримати?
hrystia• 26 мая 2025
Витяг про шлюб маєте на увазі? Для чого вам Витяг?
Забагаловка• 26 мая 2025
Витяг про що, про народження, про укладання шлюбу, про розірвання шлюбу, про смерть?
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
Потрібно побачити в якому сімейному стані на даний момент перебуває людина. Який для цього потрібно отримати?
No problems• 26 мая 2025
340 грн было свидетельство о браке,свидетельство о разводе(вытяг)
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляЗабагаловка
Не знала що їх аж стільки. Потрібно побачити в якому сімейному стані перебуває людина. Який витяг дасть таку інформацію?
hrystia• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Тоді, напевне, потрібен витяг про шлюб. Підійдіть у Рацс уточніть.
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Витяг про реєстрацію шлюбу
No problems• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Вы родственница?
Наездница• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
А їй дадуть якщо це не вона його укладала?
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляNo problems
Там складна ситуація. Людина була одружена в рф з громадянином рф, а тут чи рахується одруженою не знаємо. Треба визнати
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляNo problems
Вы родственница?
Так. Але ця людина сама піде отримувати
No problems• 26 мая 2025
Ответ дляНаездница
Нет,нужны документы подтверждающее родство.Мы делали бабушкин вытяг,я возила маму с кучами бумажек.
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Витяг про реєстрацію шлюбу
Дякую
Забагаловка• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Про шлюб або про розірвання шлюбу. Якщо людина не була в шлюбі, то витяг буде про відсутність інформації.
Ви не знали, що РАЦС реєструє народження?
No problems• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Так. Але ця людина сама піде отримувати
А,так ей расскажут тогда какие документы нужно собрать
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляNo problems
Людина сама піде отримувати
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляЗабагаловка
Знала звичайно 👍
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляNo problems
Так) Просто треба спочатку було знати, що саме питати в них. Який саме витяг)
Забагаловка• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Вам не треба це знати.
Вам треба прийти і розповісти про свою конкретну ситуацію. І фахівці на місці розберуться, що вам потрібно.
Наездница• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Зверніться до юриста. Заплутана у вас ситуація. Людина (одружена з цим чоловіком) не має витягу про шлюб? Вона в Комі виходила заміж?
No problems• 26 мая 2025
Ответ дляНаездница
У мамы тоже от первого брака не было,только о разводе(как оказалось).Восстанавливали всё
Ждун с Нибиру• 26 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Ну от логічно подумайте самі, звідки наш рацс може знати, що хтось там одружився в рф?
автор Ласковая_львица • 26 мая 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну от най видадуть довідку, що в них нема такої інформації
автор Ласковая_львица • 27 мая 2025
В результаті драцс взагалі не видає такі довідки (