Я в дамках• 24 апреля в 11:05
Як дізнатися чи жива людина?
Якщо я маю лише ПІП та дату народження?
Чи є варіанти законно зробити кудись такий запит, і чи сповіщають про такі запити людину, дані якої запитуються?
Апофиозная• 24 апреля в 11:10
Залежить від мети запиту і наявністю родинного чи іншого зв´язку з такою людиною.
Я в дамках
• 24 апреля в 11:11
Ответ дляАпофиозная
Мені просто треба дізнатися чи жива людина. Я родичка, але ми не спілкуємось, тому інших варіантів дізнатися немає.
Ручки-Крючки• 24 апреля в 11:14
Ответ дляЯ в дамках
А де проживає ваша родичка?Далеко?
Я в дамках
• 24 апреля в 11:16
Ответ дляРучки-Крючки
А де проживає ваша родичка?Далеко?
Раніше в Києві, зараз не знаю.
Ручки-Крючки• 24 апреля в 11:17
Ответ дляЯ в дамках
Раніше в Києві, зараз не знаю.
Так можете під’їхати за адресою і спитати в сусідів.
Сирожено_пирожено• 24 апреля в 12:55
Ответ дляРучки-Крючки
стартпост читали? еще раз перечитайте
Ручки-Крючки• 24 апреля в 13:09
Ответ дляСирожено_пирожено
стартпост читали? еще раз перечитайте
По ПІП та даті народження можна знайти адресу в інтернеті.
Апофиозная• 24 апреля в 13:13
Ответ дляЯ в дамках
Хіба що йти в поліцію з заявою про зникнення людини безвісти щоб вони почали розшук (але ж Ви навіть адреси не знаєте). Або до нотаріуса перевірити чи немає відкритої спадкової справи (знову ж таки, у Вас немає свідоцтва про смерть). З відкритих джерел хіба що соцмережі, портал судової влади та реєстр ФОПів.
Сирожено_пирожено• 24 апреля в 20:38
Ответ дляРучки-Крючки
не можна