Забула що?• 26 мая в 12:46
Яка собівартість половини тарілки супа? Плаває півкартошини і якесь пшоно
І 7 вареників з картоплею?
Вареничніца• 26 мая в 12:47
Себестоимость это не только ингредиенты супа, это и оплата труда работника, ком услуги, налоги, аренда
Забула що?
• 26 мая в 12:48
Ответ дляВареничніца
Та це зрозуміло, без цього всього
Вареничніца• 26 мая в 12:49
Ответ дляЗабула що?
Та це зрозуміло, без цього всього
Как без всего измерить? Если воду не подогреть, то не получится суп, получится только картошка в воде.
Инфотуфелька• 26 мая в 12:49
Ответ дляЗабула що?
Та це зрозуміло, без цього всього
то вже не собівартість
Забула що?
• 26 мая в 12:54
Ответ дляИнфотуфелька
то вже не собівартість
Приблизно назвіть ціну не ресторанну
Инфотуфелька• 26 мая в 12:54
Ответ дляЗабула що?
Приблизно назвіть ціну не ресторанну
ціну чого, картоплі і пшона?
Забула що?
• 26 мая в 12:54
Ответ дляОдинРазНадетое
Може то картопляний суп на акульячому бульйоні
Ні
Забула що?
• 26 мая в 12:56
Ответ дляОдинРазНадетое
Шоні?
Фото буде?
Не буде
Думайте без фото 🤣
Якось так і живу• 26 мая в 12:59
Скільки води пішло на тарілку супу? Скільки тіста і сиру на один вареник? Що входить в склад тіста?
Dolce.Vita• 26 мая в 13:00
Ответ дляЗабула що?
Не буде
Думайте без фото 🤣
Це треба мати гарну уяву 😆
Мир Мир Мир!• 26 мая в 13:02
Ответ длялаМпочка
15грн
Така ціна повної порції в нашій заводській столовій, буде смачний суп овочевий. Картопля, пшоно, капуста, морква
лаМпочка• 26 мая в 13:02
Ответ дляМир Мир Мир!
хорошая у вас столовая, надо к вам на работу идти
Мир Мир Мир!• 26 мая в 13:07
Ответ длялаМпочка
Так, я сьогодні пообідала щось до 35 грн. Салат з буряка 6,80, суп 15 грн, булгур з підливою. Можна взяти тефтелю чи котлету +/-20 грн. Але деко котлет перед мною розібрали, а наступний ще не
винесли. Понеділок не великий асортимент, завтра буде більший
лаМпочка• 26 мая в 13:08
Ответ дляМир Мир Мир!
руководство молодцы, что для вас стараются так, это большая редкость)
No problems• 26 мая в 13:12
Ответ дляЗабула що?
Приблизно назвіть ціну не ресторанну
Ну то візьміть та самі порахуйте 20 грамів пшона і 100 грам картоплі + енергоносій для варки того всього.
Забула що?
• 26 мая в 13:13
Ответ дляМир Мир Мир!
Ось мене і цікавить ця сума
Забула що?
• 26 мая в 13:14
Ответ дляМир Мир Мир!
А мене безкоштовно кормлять, ось хочу прорахувати скільки це
Забула що?
• 26 мая в 13:17
Ответ дляNo problems
Думаю гривень 50-60 десь
Ms. Сама прямота• 26 мая в 13:21
Ответ дляЗабула що?
Та це зрозуміло, без цього всього
Зважте картоплину, помножте на ціну, потім зробіть те ж саме з пшоном, мукою, яйцем.
No problems• 26 мая в 13:27
Ответ дляЗабула що?
То рахуйте, ви ж математику вчили. Бо щось хочете Ви, а порахувати повинні інші.