Нічого вдягти• 26 мая 2025

ГВ і флюрографія

Сьогодні нас виписали, робила флюрографію, чи треба зцідитись? Бо лікарі по різному говорятт
Пищалка• 26 мая 2025
перекладаєте слово флюрографія на англ, шукаєте на є лактація (сайт такий) і отримуєте гарантовано точну відповідь. Наскільки я знаю, на ГВ не впливає, якби ви були вагітна, то інша справа
фафелька• 26 мая 2025
Ні, не треба. Рентген і флюорографія не робить молоко отруйним.
Солоденька цукОрка• 26 мая 2025
Ну сцедитесь, если вам легче будет психологически. А на молоко флюшка никак не влияет
Бабця в мештах• 26 мая 2025
Годуючим не можна робити флюорографію. В першу чергу це небезпечно для ваших цицьок.
Вам не пощастило попасти у відсталий роддом. В Києві 17 років тому навіть не пропонували флюорографію в роддомі.
А так як ви уже мама, то пора вмикати мозок і думати, що ви робите, для чого вам якісь медичні процедури. Ви ж бачите, лікарі потім самі не знають, що робити.
-Ань-• 26 мая 2025
В роддомі не можна робити флюрографію. Лікарі покращують собі статистику охоплення флюрографією, за рахунок вашого здоров´я.
І щеплення не можна робити в роддомі, навіть з точки зору вакцинаторів!
-Ань-• 26 мая 2025
В роддоме нельзя делать прививки, потому что невозможно выявить все противопоказания.
Среди противопоказаний к прививкам БЦЖ и гепатит Б:
- тяжелые осложнения от предыдущей дозы в виде анафилактического шока;
- аллергия на какой-либо компонент вакцины;
- эпилептический синдром с судорогами 2 раза в месяц и чаще;
- тяжелые реакции на предыдущее введение вакцины;
- тубинфицирование.
(приказ МОЗ №48 от 03.02.2006, приказ МОЗ №595 от 16.09.2011)
Очевидно, что не один из этих диагнозов не может быть ни подтвержден, ни опровергнут относительно новорожденного:
- предыдущая доза у новорожденного отсутствует, поэтому никто не может гарантировать, что у него не возникнет анафилактический шок в ответ на прививку;
- ни один новорожденный не обследуется на аллергические реакции на компоненты вакцины (а вакцины содержат много таких компонентов, в т.ч. такие известные аллергены, как белковые компоненты, ртуть, фенол, формальдегид и т.д.);
- если у ребенка эпилептический синдром, частота судорог не может быть спрогнозирована при рождении;
- отсутствует предыдущее введение вакцины, значит нет гарантии отсутствия тяжелой реакции;
- и конечно никто из новорожденных не обследуется на носительство тубинфекции.
Таким образом, все эти противопоказания, предупредительно задокументированные МОЗ, у новорожденных не могут быть проверены в принципе.
Но даже более старшие дети не застрахованы от возможных трагичных последствий, ведь никто не знает, как отреагирует организм ребенка на вакцину, которая вводится впервые.
-Ань-• 26 мая 2025
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о

«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
-Ань-• 26 мая 2025
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга «Безжальна імунізація»
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья «Если бы медики работали банкирами» http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга «Ну подумаешь укол»
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Сайт Захара Мілютіна:
https://bezdoz.info/статистика/

Что делать, если у ребёнка осложнение от прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002

А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
«Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики»:
https://archive.org/details/b2136140x/mode/2up?vie...