Смешнюча• 19 мая в 15:18
Флюорография. Кто-то слышало таких нововведениях?
Сколько себя помню, в больнице первое, что требовали, не важно,к какому ты врачу идешь, флюорографию, а тут мне понадобилась она... Короче, теперь флюшки нет, анкетирование только, и если ты не в группе риска, её не делают. Мы уже не в лидерах по туберкулезу?
Дело было давно• 19 мая в 15:19
Пойдите в частный медцентр и сделайте, если вы в себе сомневаетесь
курасаны• 19 мая в 15:19
Раз в год рентген легких это как бы норма.
Все остальные по желанию и показаниях
Рву и мечу• 19 мая в 15:21
Давно так, років п´ять вже. Всіх підряд не направляють, але якщо ви хочете, беріть направлення у сімейного і робіть. Я щороку роблю все, що можна зробити безкоштовно за направленням.
ЛеньГуглить_правда• 19 мая в 15:22
Наче не змінилось нічого, нещодавно на роботу влаштовувалася і медогляд потрібно було пройти, то без самої флюроографії навіть медогляд не можна пройти.
Але цілком підозрюю, що могло зменьшитися державного фінансування мед.послуг по НСЗУ.
Смешнюча
• 19 мая в 15:23
Ответ дляРву и мечу
Сказали нет - только группам риска. Остальные -в частном медцентре, за приличные деньги.
Карапулька• 19 мая в 15:23
Рівно 2 тижні назад робила. Сімейний лікар направив на флюрограму, до гінеколога та на аналізи, бо вперше в цьому році звернулась до лікарні. Все як завжди.
Смешнюча
• 19 мая в 15:23
Ответ дляДело было давно
650 грн - как-то дороговато, особенно, в нынешних реалиях.
Смешнюча
• 19 мая в 15:24
Ответ дляКарапулька
Какой город?
Ждушечка• 19 мая в 15:24
Ответ дляСмешнюча
Делала флюшку в ноябре 24 года по направлению семейного , в госполиклинике , абсолютно бесплатно .
Рву и мечу• 19 мая в 15:24
Ответ дляСмешнюча
Раз на рік мають давати направлення типу скринінга.
Редисочка• 19 мая в 15:24
У сімейного візьміть направлення, безкоштовно цифровий роблять. Можливо, саме в цей час у цього закладу не працює?
І другий варіант, це добре, що не всюди вимагають. А то йдеш з однією проблемою, а тут ще інших ’досипають’: флюшку та смотровий.... Особливо останній убивав: у мене є свій, обраний мною лікар. З якого хрєна ще лазити по інших сумнівних кабінетах?
Карапулька• 19 мая в 15:25
Мені ще направлення до мамолога дали, так як за віком вже можна його проходити. Але у нас у місті немає, то сказали що можу за цим направленням в Одесу поїхати, якщо хочу.
Рву и мечу• 19 мая в 15:26
Ответ дляСмешнюча
Флюра 650??? Я взимку рентген легень робила при грипі і то було 270.
Смешнюча
• 19 мая в 15:26
Ответ дляРедисочка
Знаете. я была бы с Вами согласна, но, блин, предложили работу. да - не официально, попросили только флюшку, и тут на тебе - их не делают просто так.
Редисочка• 19 мая в 15:26
Ответ дляСмешнюча
Ні, вас обманули. Я хоч і в минулому році робила (по направленню безкоштовно), то чоловік робив у квітні цього року, 100% безкоштовно
Смешнюча
• 19 мая в 15:26
Ответ дляРву и мечу
Сама в шоке!
Смешнюча
• 19 мая в 15:27
Ответ дляРедисочка
Не обманули, к сожалению... Это колцентр моего ЦПМСД такую информацию дал,семейник подтвердил.
Рву и мечу• 19 мая в 15:27
Ответ дляКарапулька
Не тільки в Одесу. Направлення діє по всій Україні.
Карапулька• 19 мая в 15:28
Ответ дляРву и мечу
Так, в державних установах. Але ми в Одеській області, то ближче Одеса, тому завжди як чогось немає у нас в місті, то кажуть їхати до Одеси.
Редисочка• 19 мая в 15:28
Ответ дляСмешнюча
Зателефонуйте на гарячу лінію
не може ж бути наскільки по-різному? Вони самі собі придумали
Рву и мечу• 19 мая в 15:29
Ответ дляСмешнюча
Шось вони мутять. Зверніться на гор.лінію Моз.
Смешнюча
• 19 мая в 15:29
Ответ дляРедисочка
Зателефонуйте на гарячу лінію
Собственно, и собираюсь это сделать. Сначала зашла сюда - интересно же, это только у нас такой бред, или у всех.
Редисочка• 19 мая в 15:32
Ответ дляКарапулька
На мамографію давали в минулому році, гінеколог. Теж безкоштовно. В цьому терапевтка вже кілька разів пропонувала на безкоштовну мамографію.
А от з аналізами трохи біда.
Христя в тiстi• 19 мая в 15:36
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну як знадобилася, то візьміть направлення й робіть
Не дають направлення, якщо здоровий, в тому то й справа. Анкетування або йдіть платно.
Теж потрібна флюшка для роботи.
Христя в тiстi• 19 мая в 15:37
Ответ дляСмешнюча
У нас теж так. Правда, можна не в приватній, а піти за гроші в порядку черги без направлення.