А що таке?• 26 мая в 15:01

Кремчик сайт - отримала жахливу дешеву підробку

Дівчатка, не рекомендую замовляти на сайті КРЕМЧИК Дуже хотіла порадувати себе новими парфумами, але 4 відливанти - жахлива дешева смердюча підробка. Три тисячі гривень просто викинула в смітник
Хачапууури• 26 мая в 16:19
Ответ дляА що таке?
звичайно ,я не буду ними користуватися, наразі чекаю відповідь від кремчику, я за справедливість
Напевно, я- какаха.
Краще б викинула.
Добивайте адмінів, шукайте, вроді, на сайті кремчика колись був форум з відповідними темами з модераторами Не знаю,як зараз.
НуКаНаКа• 26 мая в 16:19
Не дарите, напишите модер. Возможно вопрос решиться отправкой обратно
автор А що таке? • 26 мая в 16:19
Ответ дляБожа кульбабка
так, раз вважаю, що не оригінал. Маса людей користуються неоригіналами, для них і такий буде норм. А не пишу ’готова віддати, караул, поціновувач, фу, поддєлка’, а як попросили, то - і самому треба
Не судіть всіх по собі, я відам цей хлам безкоштовно ,але не вам. Якщо порядний продавець, чого видалив карту? Є що боятися? Написала вище, що чекаю відповідь від модераторіів кремчику
Заместитель Анонима• 26 мая в 16:34
Ответ дляСвятатабожа
Я покупаю
Почему нет?
Хочу разносить новинки. Или вообще познакомиться с тем, что не представлено в Украине.
А еще покупаю снятости, где по вашему еще я их могу купить?
Та купуйте на здоровʼя, ніхто ж не забороняє. Я куплю пробник, замовлю з-за кордону, але не купуватиму з рук невідомо що
Святатабожа• 26 мая в 16:35
Ответ дляХачапууури
У моєго продавця понад 4000 відгуків, але це не перешкоджає впарювати підробки.
Я порівнювала аромати із Сефорою: Chanel, Lacoste, Dior, Malone... Те, що можна занюхати в магазинах, підробки.
За інші арабські не знаю, не маю , де їх затестити.
Але завжди валять на те, що виробник змінив формулу, що нюх в мене не той і т.д.
производитель и правда довольно часто меняет формулы
часто потому, что все новые правила принимает ес, запрещает какие-то ингредиенты
либо с целью удешевления
либо не могут получать от поставщика стабильное качество какого-то ингредиента
автор А що таке? • 26 мая в 16:41
Ответ дляЗаместитель Анонима
тому і створила тему - застерегти від таких покупок, просто зараз такий час та емоційний стан, що хочеться маленьких радощів, АЛЕ є непорядні продавці. Хоча, є ймовірність, що продавець не сам розливає парфуми, у нього є помічники-менеджери, які йому ’допомагають’ таким чином, це їх додатковий заробіток помимо власника бізнесу
Мати драконів• 26 мая в 16:47
Ответ дляА що таке?
Та чому ви повинні комусь щось віддавати? Посходились любителі халяви і починають клянчити і вимагати.
автор А що таке? • 26 мая в 16:52
Ответ дляМати драконів
я зараз веду переписку з кремчиком - прошу повернути кошти будь якому перевіреному продавцю сайту на їх вибір, я в нього куплю такі ж самі, але оригінальні парфуми + написала про ’додатковий’ заробіток продавців магазину ,про який можливо власник бізнесу і не знає, а стверджує про 100 % оригінальність
Хачапууури• 26 мая в 16:58
Ответ дляСвятатабожа
либо с целью удешевления
Я знаю про це .
І цим користуються продавці підробок.
Ну не могли всі виробники зразу змінити формули.
І з іншої сторони, в Сефорі, Дагласі парфюмерія пахне, як повинна . А на кремчику ні.
bandoe• 26 мая в 17:15
Ответ дляБожа кульбабка
а товар повернули чи після повернення коштів він враз став оригіналом?
А для чого він мені? Товар був повернутий одразу після отримання компенсації замовлення - сума замовлення плюс доставка. Я знала точно, що я була права, і у продавця не було шансів.
Пописанная парта• 26 мая в 17:17
Не защищаю продавца, но один раз Нотино мне прислал туалетную воду Версаче, у которой вообще стойкости 0, а на нее столько восторженных отзывов прошлых годов. Лучше бы в Еве заказала и дулась на нее
автор А що таке? • 26 мая в 17:20
Ответ дляbandoe
я теж знаю що права ,наприклад друге фото - оригінал сайту , а перше продавця, але ж довести нікому нічого не можу, поки , якщо вийде - відпишу
bandoe• 26 мая в 17:37
Ответ дляА що таке?
Там колись була така опція на кремчику, - відправляються третій людині аромати, яка їх продає, але ви вже, мабуть, знаєте за це. Я ніколи не користувалась, бо вдавалось з продавцем домовитись.
Гимли• 26 мая в 17:39
Ответ дляА що таке?
Так и что вас смущает в фото продавца? Это флакон рефил. На ароматеке такие продаются.
Бочка порохУ• 26 мая в 18:34
Ответ дляА що таке?
Нууу на першому фото рефіл Kilian, на перший вигляд ніби норм
Завжди з рушником• 26 мая в 19:42
Ответ дляБожа кульбабка
ну, так людина Вам написала, а Ви ’неможливо користуватись’
Можливо ще вийде повернути аромати . А ви одразу - віддайте .
Залізна пані• 26 мая в 21:43
Уже выше написали, это рефил, и его можно купить на официальном сайте Килиан
Сиджу тихенько• 27 мая в 08:37
Ответ дляbandoe
Прикольно, я не знала про такую опцию, спасибо
автор А що таке? • 27 мая в 09:34
Ответ дляСиджу тихенько
немає такої опції, пропонувала модератору відправити, те що отримала, АЛЕ вони не зацікавлені в продажах оригіналів. В мене 4 флакони незрозумілого сморіду - відправити не проблема, щоб підтвердили. Дуже ’зручний’ бізнес - поверненню не підлягає - наливай що хочеш - довести що паль не можна - бо де гарантія, що це ті флакони, які ви отримали, а не інші. Провець - завжди прав. Бачу, що треба писати заяву до поліці про шахрайство і до податкової
автор А що таке? • 27 мая в 09:36
Ответ дляЗалізна пані
ну фото можна скопіювати будь де - і сказати, що розлили з нього, а як довести - що запах дешева паль - лише експертиза, а у горе продавців залізний аргумент - це не ті флакони, що в мене. Мій пост - просто застереження: хочеш себе порадувати - 1000 разів подумай чим
Люблю кетчуп• 27 мая в 11:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому я купую набори мініатюрок з оф сайтів.
Підкажіть, де саме і які купляли і залишились задоволені?
Люблю кетчуп• 27 мая в 11:50
Ответ дляА що таке?
я не зажала - я за справедливість без хамства, з радістю віддам
Ви вище написали, що їми неможливо користуватися. Лукавите навіщо?
Люблю кетчуп• 27 мая в 11:51
Ответ дляХачапууури
Ви б віддали ? От чесно?
Я б ні, але я б не доказувала всім з піною у рота, що я б віддала їх бо це лукавство. Писати я віддам, а коли знаходиться людина, казати, що вони фу і краще нехай стоять в мене
Люблю кетчуп• 27 мая в 11:56
Ответ дляЗавжди з рушником
Автор одразу почала пропонувати бо вони «жах», а як людина знайшлась, почала шукати відмовки бо і їй вже треба. Якби автор не писала ВІДДАМ! Віддам! Людина б і не попросила 🤷‍♀️
автор А що таке? • 27 мая в 15:06
Ответ дляЛюблю кетчуп
я вище написала, що веду переписку з модераторами кремчика, хочу повернути( безкоштовно) будь якому спеціалісту, щоби він оцінив ’паль’. Оскільки, довести що це отримала жахливу підробку неможливо, + наголошую я ними користуватися не буду, віддам, якщо не домовлюся
КонФФетОшка• 27 мая в 15:09
авторе, чим скінчилася ваша історія?
автор А що таке? • 27 мая в 15:09
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вони фу, користуватися не буду, стояти в мене теж не будуть,я за справедливість, віддам з задоволенням, є ще варінт, що поїду в Чернігів - скоро відрядження - особисто зайду до власниці бізнесу - з оригіналом та її паллю
автор А що таке? • 27 мая в 15:11
Ответ дляКонФФетОшка
авторе, чим скінчилася ваша історія?
поки нічим, модератори кремчику не зацікавлені у справедливості, написала лист до податкової , в близькому майбутньому відрядження до Чернігова - зайду особисто до власниці є адреса ’шоу руму’ до цього часу куплю оригінали, ще + 3 тис