Живчик-счастливчик• 27 мая в 06:26
Просвітіть мене, віддам безкоштовно, потім хамство
На олх голошеннч, віддам безкоштовно, шукаю іграшки, пишу, віддаєте безкоштовно? Пересилаєте? У відповідь те, що на скріні? Це якийсь шифр ’безкоштовно’, треба питати ціну? Спасибі!
Живчик-счастливчик
• 27 мая в 06:30
Ответ дляПультОт_БМВ
Вы ещё и пересылку хотели бесплатно?
Ні, я написала, що пересилку оплачу.
Коварная Зая• 27 мая в 06:34
Ответ дляПультОт_БМВ
Вы ещё и пересылку хотели бесплатно?
С чего вы так решили?
Коварная Зая• 27 мая в 06:35
Мне кажется жлоб тут какраз продавец , выставил вещь не в тот раздел.
Что бы не платить за объявление.
Не служанка• 27 мая в 06:39
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ні, я написала, що пересилку оплачу.
Так дайте скрин всей переписки
Живчик-счастливчик
• 27 мая в 06:46
Живчик-счастливчик
• 27 мая в 06:48
Ответ дляПацаааааааан
Подалуйтесь
Та пожалілась... Неприємно. Я думала, щось віддають добрі адекватні люди, сама так віддавала після ревізій речі, поки старший ріс.
Живчик-счастливчик
• 27 мая в 06:53
Ответ дляКоварная Зая
Что бы не платить за объявление.
А, може бути, але ж хамити навіщо. Якби ще щось дуже цінне було...
Фенте Фря• 27 мая в 06:56
Теж часто попадаю на те що треба оплатити...іноді пишуть ціну іноді пишуть солодощі для малечі а це теж означає що треба якусь суму оплатити. Я вже багато чого роздала ..при чому в той же день навіть протягом години ..а ті що сидять довго з тими оголошеннями..то відповідно просять гроші
Щира українка• 27 мая в 07:00
Ну есть нормальные объявления где действительно бесплатно. А бывает что на фотографиях цена сверху написана, я на такое всегда жалуюсь.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 мая в 07:02
Ответ дляzy-zy88
Тю... Там мабуть всі такі
Колись хотіла пакет речей забрати безкоштовно, сказали що 100 грн коштує, заплатила - приїхав хлам, полові тряпки
Пакети речей краще на кідстаффі купувати.
Є відповідний розділ.
Я так купувала дітям для садочку одяг і для лісу, коли ліси ще були відкриті.
Були ціни 100-200 грн за пакет і фото того, що у пакеті.
5 джинсів за 200 грн я купила і штук 8 чи 10 футболок з довгими і короткими рукавами на 150 грн.
Є відповідний розділ.
Смурфетта• 27 мая в 07:09
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Даю, там просто картонні книжечки дитячі
Капец....
KaterionOK• 27 мая в 07:11
Автор, а які вам іграшки потрібні? Буду на тижні проводити ревізію (віддам безкоштовно)
Живчик-счастливчик
• 27 мая в 07:13
Ответ дляKaterionOK
Від 2 рочків.
На циголках• 27 мая в 07:15
Треш
Я теж колись не знала що безкоштовно на олх означає платно і суму озвучують в переписці
Ой та це слабе на голову , не звертайте увагу навіть.
Але неприємно дуже.
Alena-brands• 27 мая в 07:17
Иногда странные люди там.
Пишу сразу несколько вопросов - игнорят. Просто про характеристки товара.
Ребенок говорит - надо понемногу спрашиыать - сперва есть наличии? А потом по одному вопросу уточнять параметры.
Вы тоже нелюбите отвечать сразу на 5-6 вопрсов? Уже неск раз сталкиваюсь.
Так же быстрее?.
KaterionOK• 27 мая в 07:19
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Від 2 рочків.
Напишіть мені в особисті. Я вам пізніше скину фото, що у мене є
Живчик-счастливчик
• 27 мая в 07:24
Ответ дляKaterionOK
Дякую!
Залізний занавіс• 27 мая в 07:26
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ні, я написала, що пересилку оплачу.
Дійсно неадекват якийсь, не приймайте на свій рахунок
Залізний занавіс• 27 мая в 07:27
Ответ дляФенте Фря
У нас є ФБ група Матусі Оболоні і там заборонено давати оголошення про продаж, так що деякі хитрожопі пишуть: віддам за 3 кг курячого філе :)
Баррикадница• 27 мая в 07:36
Ответ дляФенте Фря
Вообще не понятно - почему стоимость сразу не поставить.
Искала дорожний фен - так постоянно такая проблма. ’Купите нам сладости и фрукты’ - так я не в Киеве...
Я только сейчас поняла, что они денег просят.
Я бы в таком случае прост
Поставила сумму в обьявке.
Но если торгуешь невсязанным с мамами товаром и покупашь такое - проще и декватнее общение.
Мы телек искали - все ценники больще 1,5 тыс были адеквпьные и вежливые.
Я бы в таком случае прост
Поставила сумму в обьявке.
Аноним_1859• 27 мая в 07:36
Офигеть. Я часто отдаю бесплатно на олх что-то, всегда все ок было.
Ещё каждую осень в рубрику бесплатно выставляю объявление ’отдам бесплатно виноград тому кто его соберет’. Находится много желающих. И мне хорошо что виноград аккуратно собран и не гниёт и им. Реально ещё не попадала на неадекватов.
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Є відповідний розділ.
Я тоді не хотіла купити, хотіла саме даром, бо була дуже сильна фінансова ж. Але послромилась казати що не маю на це 100 грн, заплатила. Забрала на пошті і викинула. Було дууужжее обідно
Але то нічого, пережили
Брюльтик• 27 мая в 07:40
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Смотрите, она написала, что отправляет ’невдячним скупим жлобам’. А вы, видимо, под эту категорию не подходите, поэтому Вам она не отправит). Поэтому хорошо, что Вы не связались с дурой и неадекватной, ищите другого нормального продавца.