Тут как тут• 26 мая в 20:06

У Вас працює сайт VS?

У мене цілий день висить чорний екран.
Але заходжу з телефону.
Думаю, чи з компа так само чи в мене з браузером проблеми ?
Клевотница• 26 мая в 20:12
не працює
Помаранчова душа• 26 мая в 20:25
Чорний екран і цей напис

We identified an issue affecting the operation of our site. Thank you for your patience while we work to restore operations.

Мы выявили проблему, влияющую на работу нашего сайта. Благодарим вас за терпение, пока мы работаем над восстановлением работы.
Я тертий жук• 26 мая в 22:24
Фух, спасибо за тему, целый день висит, думала у меня проблемы