Перша леді колгоспу• 29 апреля 2025

Подскажите по браузеру Самсунга

Как сделать так, чтобы не открывались вкладки постоянно? Я перехожу по ссылке - новая вкладка и когда их 99 висит баннер, что одну вкладку удалили, страшно бесит. В настройках этого не вижу(
Переход на другой браузер не рассматриваю
Смайлик• 29 апреля 2025
Я не знаю, у мене так само
ТайТаке• 29 апреля 2025
У меня 3 самсунга я не понимаю о чем вы
Матусік• 29 апреля 2025
Теж ніжно люблю цей браузер, інші терпіти не можу, але на жаль не розумію про що мова
Може скрін зробіть?
Пушка заряджена• 29 апреля 2025
А нашо Вам більше 99 вкладок? )
автор Перша леді колгоспу • 29 апреля 2025
Ответ дляМатусік
Може скрін зробіть?
Да, вот
Ответ дляПушка заряджена
А нашо Вам більше 99 вкладок? )
Вот вообще не нужны) каждая тема, в которую я перехожу открывается в новой вкладке, а мне этого не нужно, мне нужно чтоб в одной вкладке все переходы были
Пушка заряджена• 29 апреля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
То в налаштуваннях пошукайте що б не відкривало нову вкладку )
Я памʼятаю що таке було, але не памʼятаю де шукати..
Ответ дляПушка заряджена
Так я,искала и не нашла( вот все, что есть из настроек, зашла в каждую кроме ассистента (в него пока не завела учетку) и нет нигде настроек именно вкладок
Матусік• 29 апреля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Да, вот
Тепер зрозуміла
В мене такого немає, сама часто тисну відкрити в фоновій вкладинці
Зараз пошукаю де налаштування, цікаво стало
Ответ дляМатусік
Тепер зрозуміла
Спасибо! Я на Самсунге несколько дней всего, пытаюсь разобраться и привыкнуть)
Пушка заряджена• 29 апреля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це Ви відкрили браузер, а там полізли в налаштування?
Якщо так - зайдіть в корисні функції, там повинні бути Вкладки і налаштування
Ответ дляПушка заряджена
Там тоже такого нет(
Матусік• 29 апреля 2025
Порилася, в мене теж так на кід, але не щоразу
Просто я зазвиай тисну стрілку назад, повертаюся на попередню сторінку і в решті їх не дуже й багато)
Єдине що можу запропонувати, то закривати коли 50+ одним махом
Ответ дляМатусік
Спасибо, буду пока так делать
Пушка заряджена• 29 апреля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Там тоже такого нет(
Аж полізла шукати старий самсунг. Завантажила, зайшла на сайт. Не перекидає само на інші вкладки. Треба пальцем трохи притримати на строці з посиланням і випадає менюшка з питанням відкрити в іншій вкладці чи ще там шось. Якщо просто тицнути на строку з посиланням то відкриває в тій самій сторінці де читала, нову не робить
Ответ дляПушка заряджена
Спасибо, что время потратили 💐
Пушка заряджена• 29 апреля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Спасибо, что время потратили 💐
Та мені теж просто цікаво стало ) бо я багато років самсунг використовувала і не памʼятаю що б само щось кудись відкривало ). Тільки коли ти затискаєш посилання і обираєш Відкрити в новій вкладці то тоді відкривало нову вкладку. У мене близько 50 можуть висіти відкриті ))))
І точно памʼятаю що налаштування якись були. Можливо з якимось оновленням за останні 2 роки щось змінилось
Матусік• 29 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Перекидає на кідстафі саме, правда не щоразу, а за певних умов, теж не одразу помітила, бо більшість тицянь робиш же інтуїтивно
На інших сайтах зовсім не перекидає