Сиреневенькая• 26 мая в 23:06

медальниця настінна іменна

Добрий вечір. поділіться варіантами медальниці. Потрібно на подарунок для дівчинки гімнастки, але щоб була іменна. на що краще звернути увагу? обирати металеву чи з дерева? вдячна за будь які рекомендації.
РокерША• 26 мая в 23:07
Первая ласточка инфляции• 26 мая в 23:08
Ответ дляРокерША
Медальница новой информации.
РокерША• 26 мая в 23:09
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Медальница новой информации.
Моя жизнь не будет прежней
автор Сиреневенькая • 26 мая в 23:10
Ответ дляРокерША
я теж сьогодні дізналась про таке слово, коли замовили мені на подарунок:)
Блиск думки• 26 мая в 23:11
Ответ дляРокерША
Я вообще читаю миндальница думаю и зачем она на стене..
Love_Love_Love_• 26 мая в 23:14
Ответ дляРокерША
Я теж
Святатабожа• 26 мая в 23:20
Глянула в інтернеті - виявляється, медальниць дуже багато варіантів різного дизайну .
Може, тихенько запитати у мами дівчинки, яку саме вона б хотіла отримати в подарунок?
Я особисто бачила у друзів дерев´яну.
МатьЧасть• 26 мая в 23:21
А який вік дівчинки і як часто вона виступає?
МатьЧасть• 26 мая в 23:23
Просто якщо гімнастка доросла і змагається по 2-3 рази на місяць, ніяка дерев´яна медальниця не витримає груз. Для маленької ж дитини цілком підійде дерев´яна.
Голена блондинка• 26 мая в 23:29
В мене гімнастка, часто виступає. Купувала настінну деревʼяну з іменем, але на моло її вистачило
Бо за кожен виступ медать+ кубок (для кубків зовсім місця не має)
Зараз шукаю настільну, круглу металеву.
Крайня невістка• 26 мая в 23:29
Замовляла на Тему металеву .Там є дуже багато різних варіантів,для різних видів спорту ,є іменні.
автор Сиреневенькая • 26 мая в 23:39
дівчинці 9 років
Хочу наколоти губи• 26 мая в 23:50
У сина звичайна металева без наворотів
постою_послушаю• 27 мая в 03:56
Ответ дляСиреневенькая
дівчинці 9 років
У нас металлическая, но это не совсем металл, а сплав типа какой-то. Не помню фирму где заказывали, к сожалению, давно было. Сперва с бальных танцев вешали медали, теперь с гимнастики, хотя фигурка там танцующий девушки
Вообще дело вкуса это всё, но главное, обратите внимание на правильность написания имени, особенно если это будет английская транслитерация