Розвідка Маші• 27 мая 2025
Треугольник Карпмана
Если спасатель выходит из треугольника и начинает жить своей жизнью, все осознав, что происходит с агрессором и жертвой?
Мелочунь• 27 мая 2025
А если милиция уходит и оставляет наедине убийцу и жертву, то что будет?
Менее кровожадно: если хозяин уходит и оставляет свою козу в огороде, то что будет с огородом?
Ну вы поняли, надеюсь
Розвідка Маші
• 27 мая 2025
Ответ дляМелочунь
Ну вы поняли, надеюсь
Серьезно?)
Сердючка• 27 мая 2025
Думаю, ця вакансія швидко закриється - бажаючих рятувати світ і всіх навколишніх алкашів, поучати і лізти без мила в **** валом
Бодіпозітівна• 27 мая 2025
Але трикутник Карпмана не так буквально працює, це не три людини, це про пару, ролі в якій постійно змінюються і цим для цих людей, ’гра’ і цікава.
Умничка-помощничка• 27 мая 2025
Ответ дляБодіпозітівна
ні, це саме про три сторони, які періодчно змінюються ролями.
Не існує ця система замкнена на двох. Жертві треба розрядка, щоб терпіти агресора. Рятівником тут може бути група людей. Тобто жертві треба свідки її страждань, які їй співчувають і рятують. А коли на їхні пропозиції вона каже ’так, але...’, рятівник стає агресором)
Тепличная• 27 мая 2025
Ответ дляКрим мій
Добро победит зло, обязательно.
В житті це виглядає -хто переміг, той і добро
Кукарикуууууу• 27 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Не погоджуюсь, на двох людей 3 ролі часто працюють. П´яний Алкоголік - агресор і жінка - жертва, потім він тверезіє, жінка- агресор його сварить і принижує за запой і алкоголік - жертва, потім він плаче і жертва, а жінка- рятівник, не уходить, а ’надихає’ і думає, що от заради неї він щараз і виправиться, а без неї повіситься.
Умничка-помощничка• 27 мая 2025
Ответ дляКукарикуууууу
такий варіант також програється, але трикутник Карпмана якраз про три сторони, ролі між якими постійно змінюються.
Бодіпозітівна• 27 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ні, це просто замкнене коло, де є всього три сценарія. Скільки людей, неважливо, завжди хтось когось замінить. Це може бути вся родина, хоч десять, хоч двоє.
Крим мій• 27 мая 2025
Ответ дляТепличная
По сути, если Спасатель уходит, бросая жертву на произвол, то никакой он не Спасатель. Возможно, он и есть Агрессор. Надо точно знать, кто есть кто. И в этом самое сложное.
Скорей всего, жертва, и есть Спасатель. Даже в религии так. Но она может стать Агрессором.