Бавовнятко• 27 мая 2025
Чи варто переходити на лінзи?
В мене поганий зір, вже кілька років ношу окуляри. Але в окулярах не завжди комфортно, сонцезахисні не вдягнеш. Думаю перейти на лінзи, сьогодні навіть до офтальмолога записалась. Мої рідні кажуть, навіщо тобі ті лінзи, окуляри краще. А ви як думаєте?
Забобонний фрукт• 27 мая 2025
Будете дивитись по ситуації. В мене дуже чутливі очі, тому лінзи геть не могла носити, ходила в окулярах завжди. Осточортіли мені вони, жах як! Потім зробила корекцію зору і кайфую. А донька навпаки майже завжди в лінзах була, з 12 років. Поки теж не зробила корекцію)
Кинг-Конгша• 27 мая 2025
Плюсуюсь щодо операції.
А взагалі то, дивне поводження ваших родичів: без окулярів значно краще і зручніше. Не вони ж ходять.
Я довго носила лінзи, але з десятиліттям розвинулась непереносимість. Але, по перше, це не означає, що у вас так буде. По друге, це відбувається не зразу, і вам ніхто не забороняє носити окуляри. По третє, не спробуєте, не знатимете. Бо у кожного свій досвід і індивідуальний організм.
Тому, йдіть і купляйте.
Точная копия плова• 27 мая 2025
Донька нещодавно перейшла на лінзи. До цього тільки окуляри. Задоволена. Хоча боялась, що буде незручно. Їй тільки 16. Корекцію, мабуть, після 18 років.
Бавовнятко
• 27 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Плюсуюсь щодо операції.
Тому, йдіть і купляйте.
Дякую за підтримку) так і зроблю
Бюст Березуцкого• 27 мая 2025
Ответ дляиз желе я
Лучше сделать операцию и жить нормально
Не всем можно делать, к сожалению.
Я была на консультации и дома, и заграницей. Ответ один-в вашему случае риски преобладают над пользой.
Ношу линзы.
из желе я• 27 мая 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Не всем можно делать, к сожалению.
Ношу линзы.
о чем именно речь?
Бюст Березуцкого• 27 мая 2025
Ответ дляиз желе я
о чем именно речь?
У меня астигматизм и очень высокая миопия на обеих глазах.
из желе я• 27 мая 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Замена хрусталика?
Кинг-Конгша• 27 мая 2025
Ответ дляиз желе я
о чем именно речь?
Ще є досить розповсюджений варіант - недостатня товщина рогівки. У мене було майже на межі, ледь пустили на операцію, кілька разів переробляли дослідження.
из желе я• 27 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Какая именно операция??
Бюст Березуцкого• 27 мая 2025
Ответ дляиз желе я
Замена хрусталика?
Не знаю почему,но не советовали.
Пффф 100%• 27 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Плюсуюсь щодо операції.
Тому, йдіть і купляйте.
Операція не всім можлива і не всім допомагає. Плюс не таке й дешеве задоволення.
Пффф 100%• 27 мая 2025
Ответ дляБавовнятко
Дякую за підтримку) так і зроблю
Авторе, ви спробуйте лінзи, а там зрозумієте, чи вони вам будуть зручні. В лінзах справді дуже добре видно. Але є й мінуси. Треба буде ’погратися’, щоб підібрати найбільш комфортні для вас. Бо якщо чутливі очі, то цілий день в них буде складно виходити. Плюс ставити-знімати їх не дуже зручно. І гігієна - чисті руки, обробка лінз, якщо оберете лінзи тривалого використання. Я якось погано промила лінзу і вчасно не зняла. Так око так рознесло, що місяць в лікарні лежала. Тепер ношу лінзи іноді, для якихось випадків, коли окуляри не доречні. І беру тільки одноденні.
Пффф 100%• 27 мая 2025
Ответ дляБавовнятко
Дякую за підтримку) так і зроблю
Щодо сонячних окулярів. Я собі замовила на Аліекспресі спеціальні окуляри, які одягаються зверху на окуляри для зору. Шикарна штука, шкодую, що раніше їх не бачила.
Леплю из пластилина• 27 мая 2025
Ответ дляиз желе я
Какая именно операция??
про лазерну корекцію говорять
Фенте Фря• 27 мая 2025
Треба пробувати, кожному своє. Я в лінзах з 2002року, зір -9 і -9,5. Лінзи ношу -7,0 і -7,5. Вже рік в мультифокальних, бо вже вікова далекозорість. В окулярах ходила з 4 років, було незручно - запотівали, зповзали з носа, бо скло товсте тоді було, бокового зору немає. В лінзах відчула себе людиною.