marimagdali• 27 мая в 10:53

У Польщі мобілізація..

До кінця року уряд підготує програму підготовки резервістів, що включатиме вишкіл усього чоловічого населення країни.«Сьогодні ми вже говоримо про потребу півмільйонної армії в Польщі, звичайно, разом із резервістами», - підкреслив Туск.

Він додав, що ці цифри беруться з ситуації на реальному полі бою, де Україна має 800-тисячну армію, а Росія навіть до 1,3 млн зі значним резервом.щоб кожний дорослий чоловік у Польщі був готовий надіти військову форму.Також уряд категорично заборонив фото,відео усіх аеропортів,мостів,критичних об´єктів та ін.Ще є тривожна новина,хто був у Жешуві,бачив,інфа не для загального доступу https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3968085-pols... повинна мати півмільйонну армію: Туск анонсував підготовку усіх дорослих чоловіків
автор marimagdali • 27 мая в 12:18
русо пропаганда уже во всю орет что европа фашисты нацики и европу нужно уничтожить.и трампа не впишется.у трампа китай
автор marimagdali • 27 мая в 12:19
пуйло патрушев медведев лукашенко орут что в европе нужно искоренить фашизм и что типа европа вот вот собирается напасть на беларусь и калининград.уже начали петь и за финляндию норвегию.поэтому дания и женщин мобилизирует
Vlada-Maria• 27 мая в 12:31
Ответ дляViktoria_St
Та ну, так не интересно. А как же интрига? Попугать бусификацией беженцев в Европе?
Це, скоріш розраховано на внутрішнього споживача, чергове забивання ’ефіру’ шлаком. Ну і справді, не буде ж ззедєрмакобот писати про окупацію сіл на Сумщині чи чергове просування русні на Донеччині
Vlada-Maria• 27 мая в 12:31
Ответ дляmarimagdali
Читали вже уважно сто разів.Вишкіл всього чоловічого населення країни і не фотографуйте нічого у Польщі-посадять і штраф.Вийшли закони
Оце маньку попердолило)))
автор marimagdali • 27 мая в 12:34
Ответ дляVlada-Maria
Оце маньку попердолило)))
то ж да.ондо шоколадно мертветчуковська ботня кругосуточно теми клепає як безпечно в європі і який рай.а пуйло до кордону польщі і прибалтики військо стягує с технікою
автор marimagdali • 27 мая в 12:35
Ответ дляVlada-Maria
інколи відволікатися треба від шоколадної методички і читати міжнародні новини
IrinnkA• 27 мая в 12:37
Ответ дляKorsika999
Сидит автор в Сибири, и про Европу рассказывает🤣
В Челябинске! В бараке. Сама ж писала
автор marimagdali • 27 мая в 12:40
Ответ дляIrinnkA
В Челябинске! В бараке. Сама ж писала
опять вам в том челябинске вместо боярки солей закинули..
IrinnkA• 27 мая в 12:40
Ответ дляOlvia1987
Чему вы радуетесь?Если в Европе начнётся война,то вы останетесь не только без американских денег,но и без европейских.Пойдете под сокращение без компенсаций и выходных пособий
Она забыла кто ей деньги платит и за чьи транши живет
автор marimagdali • 27 мая в 12:41
Ответ дляIrinnkA
вот пуйло и платит русским лохам что б воевали и на европу шли
автор marimagdali • 27 мая в 12:41
Схожі теми:
Россия до конца 2025 года намерена мобилизовать еще 300−400 тысяч военных
Загрози зростають: РФ проведе влітку “навчання” у Білорусі
Чи готова Україна до ізраїльської моделі армії
Кацапи в білорусі накопичують військо.Куди нападуть?
Россиян готовят к всеобщей мобилизации.Письков сегодня.
IrinnkA• 27 мая в 12:42
Ответ дляmarimagdali
Иди, иди маня отсюда. Отчитался зермаку, что пора менять риторику)
Vlada-Maria• 27 мая в 12:42
Ответ дляroksinata
Подивилась. В 2024 вони мали армію в 216 тис і вирішили за рік зменшити в 5 раз? Ну ви вже хоч брешіть правдоподібно.
не намагайтесь пересвистіти чайник, то марна затія)))) хай свистить, поки не википить)))
автор marimagdali • 27 мая в 12:58
Ответ дляIrinnkA
Ложитесь уже спать в своем челябинском бараке у дровяной печки.На сегодня вам уже достаточно
автор marimagdali • 27 мая в 12:58
Ответ дляVlada-Maria
думаєте молоді вгодовані шоколадні бички гетьмани підуть на захист європи якщо їм на свою країну по цимбалах?
автор marimagdali • 27 мая в 13:03
Глава Совета безопасности Белоруссии Александр Вольфович заявил, что благодаря «Искандеру-М», тактическому ядерному оружию (ТЯО) и «Орешнику» Минск может нанести неприемлемый ущерб любому потенциальному агрессору. Слова Вольфовича приводит издание «Беларусь сегодня»
автор marimagdali • 27 мая в 13:03
«Наша страна будет иметь в своем распоряжении ударный кулак, позволяющий нанести неприемлемый ущерб любому потенциальному агрессору», — заявил Вольфович. Глава СБ добавил, что Минск активно развивает собственный ВПК.
IrinnkA• 27 мая в 13:21
Ответ дляmarimagdali
Не, у меня только 12.20. Так что давай, зермаку привет и хйлуше тоже)
Viktoria_St• 27 мая в 13:55
Ответ дляmarimagdali
У нас вся надежда только на лысого из 95 квартала. Не зря ж его през наградил «за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України».
Екатерина27• 27 мая в 16:27
Ответ дляmarimagdali
Схожі теми:
На нас они нападут, дура! На нас!