західний_діалект• 27 мая 2025
Чи можна здати безкоштовно аналіз на віл/снід та геп по направленню сімейного
Чи входять ці аналізи у безкоштовні?
Якщо ні , то де можна здати безкоштовно віл снід?
НЛОша• 27 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Можно, но если не срочно
Їх ніхто швидко не робить.
Чи про що ви?
Ну шо не так?• 27 мая 2025
В кожному обласному є СНІД центри. Там безкоштовні аналізи
Є купа благодійних організацій які проведуть вам тестування
Алина-1240• 27 мая 2025
В спидцентре или госинфекционке.направление не надо, лучше спидцентр, результаты на второй день
Алина-1240• 27 мая 2025
Или купить в аптеке экспресс тест,если не период окна, то достоверность % 98
Не будь КакСвета• 27 мая 2025
Рік тому, в жіночій консультації запропонували перевіритись безкоштовно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 мая 2025
я сдала сегодня у семейного. из пальца. делается минут 15. потом дают справку с печатью.