Ку ка ку ка ку• 27 мая 2025

Яке місто на Заході України найбезпечніше?

Плануємо переїзд. Дякую
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
Переезжать надо туда где будет работа . Деньги быстро потратите , а что потом?
Выбирайте там где будет работа обязательно
А де зараз є робота? Вон в Києві на мінімалках сидять.
Якщо спеціаліст своєї справи, то робота буде всюди.
В ІГ дівчина з Запоріжжя в Ужгород переїхала- клієнтів має, живуть спокійно
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляСвекруня
а что не так с менталитетом?
Вони дуже релігійні, але якось однобоко. Священики кажуть одне, а самі на практиці роблять інше і виникає якийсь когнітивний дисонанс, що може негативно на все життя людини вплинути. Навіть несе в собі якусь небезпеку, тому я б там ніколи не жила. Так, потусити, погуляти можна, але не більше.
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Так це їхня справа, які вони.
Вони ж до вас не їдуть.
Так точно!• 27 мая 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Мукачево. Дуже спокійне місто. Я хотіла якось туди переїжджати, але не знайшли квартиру. Переїхали во Львів в ітозі.
В ітозі
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Так це їхня справа, які вони.
Вони ж до вас не їдуть.
Не їдуть, але любити всіх краще на відстані. На короткій нозі це не буде оціненно, а розцінено як напад і загроза, вони там всього бояться і можуть вас ворогом зробити просто так, ну сонце не так стало, місяць не туди повернувся. Нецікава взагалі область. Максимум в чанах посваритись. Мені це нагадує як ніби в пеклі чортів варять))))))
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Вони якось без вас вирішать як їм жити. А жити їм дуже добре
Ви займітся своїм життям.
ПолБатона• 27 мая 2025
Мы в Трускавец решили переехать из Макарова... Ужгород и прочие города не потянем по стоимости жилья. Поживем, далее будет видно
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви займітся своїм життям.
Удалено администрацией...
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Удалено администрацией...
Їм добре, а ви живіть там де вам добре.
І не їздіть з своїм добром, залиште його собі.
ЛижТолько• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А де бувають інші священники ?
Розкажіть . Цікаво послухати .
ЛижТолько• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
З вами все гаразд ?😊
До речі, звідки ви самі будете ?
ЛижТолько• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Удалено администрацией...
А після написаного вами 😡ви хто ?
Задираю носа• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
То які проблеми? Не примушує ж вашу дитину ніхто.
Коли вчитель каже вставай, Марійка молись з нами. Ось тобі листівка з отченашом.
Це як називається?
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЛижТолько
З вами все гаразд ?😊
До речі, звідки ви самі будете ?
Удалено администрацией...
ЛижТолько• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Удалено администрацией...
Ну поділіться з нами .
Де живуть такі «чудові» українки ?
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЗадираю носа
Це як називається?
А мама взагалі не приймає участь в шкільному житті дитини?
Вона повідомляє класного керівника, що дитина в релігійних заходах участь не приймає.
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Їм добре, а ви живіть там де вам добре.
Вообще-то мы ездили к себе домой, но есть которые к нам в гости приехали и решили начальников включить. И в силу воспитанности мы их не трогали, хотя надо было вышвырнуть как собаку на улицу и глазом не моргнуть и проще стало бы жить полстраны.)) но мы пожалели, теперь пусть кушают все и давятся. Это как притча про проблемную мышь , до которой никому делала не было, все фестивали, которая в итоге наблюдала как змея укусила хозяина жену, которая в итоге умерла, зарезали корову, свинью и ТД чтоб на поминках гостей накормить...,...........когда вы думаете что вас это не касается, это не значит что вам за это ничего не будет.
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляЛижТолько
А де бувають інші священники ?
Розкажіть . Цікаво послухати .
Ну в Киеве, в других областях, есть очень хорошие, а есть игра.
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЛижТолько
Ну поділіться з нами .
Де живуть такі «чудові» українки ?
Вами? Ви про себе в множині.
ЛижТолько• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Та звичайно . 🤣
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляЗадираю носа
Це як називається?
Марійка вивчить новий вірш якщо вам так легше буде.
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Співчуваю
ЛижТолько• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Це ви про кого ?
Кого потрібно були «вишвирнути»?
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Співчуваю
Та все хорошо что хорошо кончается. Но конец не для всех хороший. К слову. Если о религии. Вы знаете что слово аминь имеет два значения в зависимости от ударения. Одно значение - так было, есть и будет (во веки веков!). Второе аминь значение - это конец, финиш, станция конечная, смерть.))) всегда надо правильно ударение ставить.
ЛижТолько• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Вами? Ви про себе в множині.
Так де така «добра» жінка живе ?🤣
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляЛижТолько
Це ви про кого ?
Кого потрібно були «вишвирнути»?
Та все никого, какая разница))) это уже не имеет значения для нас.) пусть у других голова болит)
Ванна Тазиковна• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую але я не релігійна, така як ви. Тому про ’амінь ’ мені не актуально)))
Задираю носа• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
а не вчитель наперед не має керуватися конституцією та законом про освіту?
Чи це батьки мають приходити і нагадувати про закон?
А ще б хотілось щоб оточуючі щ повагою відносились до нашого рішення бути не релігійними
Як_наготую...• 27 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Оно всем актуально во все века)
Свекруня• 27 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
это все Закарпатье, или только какой-то конкретный район?