Путающаяся• Изменено 27 мая в 19:13

Як заспокоїтись?

І взяти себе в руки?
Ліків не хочу. Працюю, щось на автопілоті роблю на роботі і вдома. Але постійно на стресі. Постійно переживаю. Боюсь залишитись без звичного і знайомого життя(( Переживаю за близьких. Дуже погано і мало сплю, прокидаюся з важкою головою і залишками тяжких сновидінь.
Заздрість то погано• 27 мая в 19:14
Пийте транки
Кишмишная Мая• 27 мая в 19:14
Ну тут працювати с тривожністю, психотерапевтом, приймати вітаміни.
Тут дуже багато треба зусиль спрямувати на свій стан.

Але скоріш за все потрібна консультація психіатра
Некомильфо• 27 мая в 19:15
Йога, медитація, щоденник відчуттів, гігієна від соцмереж
Молчунья• 27 мая в 19:16
Магний б6 и валериана для начала.
Только минимум 3 мес, а не пару раз.
автор Путающаяся • 27 мая в 19:18
Ответ дляНекомильфо
Від соцмереж не залежна, але вони потрібні по роботі прлтягом дня. На інше немає часу, нажаль
автор Путающаяся • 27 мая в 19:18
Ответ дляЗаздрість то погано
Пийте транки
Боюсь, підсяду
Грушки-яблочки• 27 мая в 19:22
Психотерапевт вам в помощь. Медитации.
Невловимий Джо• 27 мая в 19:24
Вы как то можете повлиять на происходящее? какой смысл заранее об этом думать? думайте о настоящем и ищите позитивные моменты в каждом дне
А я женатая• 27 мая в 19:27
антидепрессанты
Працівниця року• 27 мая в 19:37
Автор, аналізуйте. Об´єктивні причини для переживань, відокремлюйте від надуманих. Насправді того за що варто хвилюватись не так багато,усе інше ігріща мозку. Висипатись треба однозначно.
автор Путающаяся • 27 мая в 19:40
Ответ дляПрацівниця року
Хотілося б, але не заснеш, літають як скажені. Вже під ранок спати хочеться, але час на роботу
автор Путающаяся • 27 мая в 19:40
Ответ дляПрацівниця року
Обжктивна причина - велика, 30 км від кордону з росією
Працівниця року• 27 мая в 19:41
Ответ дляПутающаяся
Це фігово. Їхати не думали?
IvanIrushka• 27 мая в 19:42
Ответ дляПутающаяся
Боюсь, підсяду
Приймаю на нiч валокордин, щоб виспатись 20 крапель, днiв 3-4 пiдряд. Коли спиш нормально, то вдень краще самопочуття, i меньше лiзуть в голову тривожнi думки. I магнiй пропити 2 недiлi. За цей час нервова система вiдпочине, а далi - свiже повiтря, позитивне спiлкування, цiкавий фiльм, все те чим ви любите займатись у вiльний час. Психоаналiзаторам не довiряю - сама вiдчуваю що краще може допомогти. Але в вас схоже дуже вагома причина переживати (((
автор Путающаяся • 27 мая в 19:42
Ответ дляПрацівниця року
Це фігово. Їхати не думали?
Та немає, ані куди, ані за що.
автор Путающаяся • 27 мая в 19:43
Ответ дляIvanIrushka
Гучно. Нервова не відпочиває в такій обстановці.
Працівниця року• 27 мая в 19:44
Ответ дляПутающаяся
Та немає, ані куди, ані за що.
Зрозуміла. Це тяжко, що тут поробиш....
автор Путающаяся • 27 мая в 19:44
Ответ дляПрацівниця року
Зрозуміла. Це тяжко, що тут поробиш....
Сподіваємось хіба на Бога і Чудо якесь.
Працівниця року• 27 мая в 19:47
Ответ дляПутающаяся
Сподіваємось хіба на Бога і Чудо якесь.
І я. В мене син в лікарні, інвалідність плануємо оформляти. Недавно був там по місту прильот, кажуть 7 людей вбило. Область, я в районі. Але зазвичай в нас спокійно. Мені радять мелатонін пити на ніч