Дональд Трамп назвав своєю заслугою, що Росія досі не зіткнулася з ’по-справжньому поганими речами’.
З Росією досі не сталося ’нічого поганого’ лише через особисту позицію президента США Дональда Трампа. Про це американський лідер написав у власній соцмережі Truth Social у вівторок, 27 травня.
’Чого Володимир Путін не усвідомлює, так це те, що якби не я, то з Росією вже сталося б багато справді поганих речей, і я маю на увазі ДУЖЕ ПОГАНІ. Він грається з вогнем!’, - написав президент США.Нагадаємо, за останні дні це вже третя різка заява Трампа на адресу Росії і особисто Путіна. Раніше президент США сказав, що з Володимиром Путіним ’щось трапилось’, після чого він ’зовсім збожеволів’, атакуючи мирні міста і села в Україні. Американський президент пригрозив ’падінням Росії’, якщо вона захоче захопити всю Україну.
Тим часом у Кремлі припустили, що у Дональда Трампа могло статися ’емоційне перенавантаження’, а його заява - ’емоційна реакція’.
А сьогодні ЗМІ повідомили, що Трамп серйозно розглядає можливість повного зняття всіх обмежень для України на використання західної зброї.
Ответ дляOnyx83
Трампа уже все Володьки забэмбали.
бембає його меланка а путін реально за.ав
Світлячок з ліхтариком• 27 мая 2025
к сожалению Трамп любит воздух посотрясать , дальше разговоров дело обычно не идет
Ответ дляpupsi4ek
старый гэбист переиграл старого коммерса
по ходу идущим 4 года на Львов скоро будет жарко
виктория7аас• 27 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
нє на цей раз не триндьож.читайте новини.
К новостям о Трампе нужно указывать не только дату, когда он выдал очередную мысль, но и точное время т.к его намерения меняются даже в течении нескольких часов. С утра он может не хотеть вводить санкции против РФ, а к обеду угрожать уже жесточайшими. Может он кубик кидает или шар предсказаний трясёт?Реальными новостями являются дела, а не слова Трампа.
Missis Виктория• 28 мая 2025
Ответ длячаревна
Ху.лом его весь мир кличет.
.
Знают взрослые и дети, кто ху.ло на этом свете ( путин)
.