Гуру троллинга• Изменено 28 мая в 00:16
Как вам такое заявление от Осадчей?
Осадча чии син живе у США, обурилася, що мами вивозЯтЬ СВОЇХ неповнолітніх СИнІв за кордон
Ответ дляТа не реву я
Ви ж розумієте, що ці всі скомарохи говорять ща гроші. Як свого часу хливлюк зі своєю калиною агітував, так і ці зараз, не вона ж одна заговорила останнім часом проте. І жодна з них чомусь не скажуть, що якби були відкриті кордони, якби не ставили на облік, якби не тягали чоловіків тцк, тодітей би і не вивозили. Бо вивозять же не через обстріли, а через те, що заставлять воювать.
цирк был с этой бесконечной песней...Хлывнюк на Софиевской, Могилевская спускалась в метро петь...
песняры еклмн
Петриківна• 28 мая в 09:37
Ответ дляИщу-брожу
Тюю, сын моей бывшей подруги за границей, а она мне предъявила почему мой брат не защищает родину
В мене батько і його брат вчепились до чоловіка сестри, що він зобов´язаний йти на війну. При цьому в сестри мала дитина. Мій брат живе закордоном без дітей, двоюрідний брат теж немає дітей і за гроші виїхав за кордон уже після початку повномасштабної. Їхні сини повинні бути в безпеці, а от чужого готові силою випхати.
Оченьценная• 28 мая в 09:39
Ответ дляФиона Шрековна
Фраза вырвана из контекста жёлтой прессой. Читайте полное интервью
все знают какие и кого задачи с мужем они выполняют
Оченьценная• 28 мая в 09:40
Ответ дляСолоденька цукОрка
Іде війна, купа військових загинуло/поранені, а тут у країні рожевих поні ’воювати повинні професійні військові’. Їх треба клонувати, або як котам 9 життів дати. У Ізраїля чогось немає цього про ’професійних військових ’, бо всі служать, отримують військову спеціальність, ніхто не драпає з країни, бо держава перестане існувати. Люди розуміють, що на чужому горбі нікуди не заїдуть. А тут інфантильні думки, що хтось там щось зробить, а вы не створені для війни. Чим швидше українці зрозуміють, що з кацапами нам ще жити/воювати довго тим легше буде сприйняття реальності, що військовими тепер будуть всі, навіть, жінки.
В Ізраілі всі, і діти міністрів, і чиновники і і і
у нас таке є?
Я пані прохана...• 28 мая в 09:46
Ответ дляМадам Подлинник
Хай хоч всериться
💯
У нее от Горбункова 2 сына подрастает.
Посмотрим, как она их оставит в Украине. Угу.
У нее от Горбункова 2 сына подрастает.
Я пані прохана...• 28 мая в 09:50
Ответ дляСолоденька цукОрка
Выключайте телемарафон.
Херсон це Україна• 28 мая в 09:52
Ответ дляФиона Шрековна
Ну так перед тем, как строчить вымер из говноканаоа, почитали бы, что она в реальности сказала.
И да, я не фанат ее. И тихо ненавижу, как неадекватную соседку, которая терроризирует весь жк своей короной на голове.
Это недооугое живёт в вашем ЖК?
Хата на мати• 28 мая в 09:55
Мне пофиг и на Осадчую и на её заявления. Я своего сына вывезла в 22 и рада этому).
Хочу барабульки• 28 мая в 09:56
Ответ дляФиона Шрековна
Ну так просветите нас, что в реальности она сказала..
Хочу барабульки• 28 мая в 10:02
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вряд ли, могли бы, давно прикрутили бы, но боятся, так же как и мобилизовать с 18.
все равно скоро, очень скоро и 18 летних начнут... только читала, что западные друзья, мягко говоря, настаивают... а по простому давят, чтоб гнали 18-ти летнюю молодежь и женщин на убой...
Пацаааааааан• 28 мая в 10:24
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я вдягну рожеві окуляри, бо досить
Я теж хочу жити в своїй країні без кацапів, ракет і шахедів. Війну не я нав´язую, а кацапи, які були і залишаються імперцями, то ж поки імперія не розпадеться треба бути готовим до війн
Якраз навʼязуєте ідею, що всі ми винні власним життям. До того ж, свідомо не помічаєте принципової різниці між бажанням жити саме в своїй країні або просто жити, хоч би й в Перу. Жінки? Маєте сміливість та натхнення, йдете воювати, щоб колись в наступному житті хтось побудував тут країну мрій для ваших нащадків, але це не точно. Ви й не знімали рожевих окулярів, бо давно слід розплющити очі на деякі речі. Ця війна влаштовує не тільки рф, от у чому проблема. І допоки такий стан речей зберігатиметься, допоки все не переділять, то в землі згниють ще сотні тисяч українців навіть з наступних поколінь.
Лика-прилипка• 28 мая в 10:34
Ответ дляМerida
Мне мосейчучка больше понравилась. С фразой - постучат к каждому. А потом с уточнение- за своего сына кадык вырву. Он давно живёт не в Украине. Отстаньте от него
так может она своей фразой предупреждала?
в данном контексте это не читается пожеланием или личной угрозой...
Кумедний ґудзик• 28 мая в 10:59
Ответ дляФиона Шрековна
А что она имела в виду? Если не сложно, напишите, пожалуйста
Ищу-брожу• 28 мая в 11:12
Ответ дляПетриківна
Такие люди бессовестные(
Мой брат ограничено пригоден, прошел ВЛК, работает, имеет бронь, но этой суке всё не то - должен воевать. А её корзинка должна быть в безопасности за границей
Ищу-брожу• 28 мая в 11:17
Ответ дляРубаю олівлє
И шо вы ей не посоветовали свечку вернуть
Сыночку имеете в виду?)
Так предъявила ей в ответ. А она - ’мой сын не может людей убивать, у НАС другое, психологическое’
Послала я ее
Рубаю олівлє• 28 мая в 11:21
Ответ дляИщу-брожу
Сыночку имеете в виду?)
Послала я ее
а брат ваш может?
Копирайторша• 28 мая в 11:27
То ж там про те, що воювати мають професійні військові і, що шкода, що хлопців вивозять.
А що не так?
Мамина корзиночка• 28 мая в 11:30
Ответ дляСолоденька цукОрка
Та задрали уже тем Израилем. Там государство сперва много чего даст прежде чем попросит долг отдать. И если тебя покалечит, то не бросит поза штатом с 600 грн выплат и без ног/рук/глаз, а в дальнейшем пенсией по инвалидности, которой не хватит даже на еду.
Добровольно пойти терять здоровье, чтоб потом искать деньги на лекарствоа нужно быть совсем ку-ку или очень-очень мотивированным.
Солоденька цукОрка• 28 мая в 11:31
Ответ дляволосатое стекло
Яка ваша військова спеціальність?
На якому напрямку зараз воюєте?
Спершу чекаю вашу відповідь на ваші питання:де воюєте і напрямок?
Ответ дляФиона Шрековна
Ви її сусідка?
Ану розкажіть. Бо вона особа неприємна на перший, другий погляд.
Забрызжу ядом• 28 мая в 11:33
Ответ дляСолоденька цукОрка
В Ізраїлі людей на вулиці не ловлять та в буси не пхають. а ще кого війна не влаштовує може виїхати з країни.
Захищати країну, що перетворила своїх грамадян на рабів та засіб збагачення нема ніякого бажання.
Як крадуть гроші, купляють машини з салонів та будують собі маєтки на кіпрах бачу прекрасно бо працюю в цій сфері.
І ще щодна блядь більш менш при владі свого синочка захищату країну не відправила. Всі сумлінно ’донятять’ з Канади або з останніх сил волонтерять в Німеччині.
Солоденька цукОрка• 28 мая в 11:35
Ответ дляТочноБудет
Між існуванням мого сина і існуванням держави, я оберу існування сина. А оце ’всі будуть військовими’- йдіть боровам з тцк розкажіть, подивимось, шо вони вам скажуть)))
Невідомо чому ви Ванька приплели, він якраз підтримує ЗСУ, так що ваш посил трохи не в тему. В ТЦК вже давно ветерани з фронту після поранень, але ж то не цікаво.
Солоденька цукОрка• 28 мая в 11:37
Ответ длянеДодекаэдр
Так ви самі собі протиречите, воювать усі, але депутати поліціянти і таке інше, їх не чіпати
То хто ж ваші усі, які винні воювати усім
Як в написаному мною побачити щось своє про депутатів і поліціянтів
Ищу-брожу• 28 мая в 11:38
Ответ дляРубаю олівлє
а брат ваш может?
Все смогут убить нападающего , если нужно будет себя или ребенка защищать. И вы, и я
Солоденька цукОрка• 28 мая в 11:40
Ответ дляtala-li
песняры еклмн
А що треба було поминальні яму копати чи як реагувати на напад русні? Ви вже забули, що кацапи творили на окупованих територіях? Просто вбивали цивільних.
Ответ дляСолоденька цукОрка
## приплела, как посыл
Видала я тех ’ветеранов’, бегают как лоси. Списаться по ранению невозможно, а эти, млять, прям болящие
Ответ дляМerida
потому что есть простой народ, а есть элита. вот пусть дети простого народа и воюют. а элита - по сша, Германиям, Англиям. живут на старательно наворованные деньги родителей.