Гуру троллинга• Изменено 28 мая 2025

Как вам такое заявление от Осадчей?

Осадча чии син живе у США, обурилася, що мами вивозЯтЬ СВОЇХ неповнолітніх СИнІв за кордон
Мerida• 28 мая 2025
Ответ дляBosikom
потому что есть простой народ, а есть элита. вот пусть дети простого народа и воюют. а элита - по сша, Германиям, Англиям. живут на старательно наворованные деньги родителей.
Ну да. Но, уже б молчала, тварь.
Bosikom• 28 мая 2025
Ответ дляМerida
Ну да. Но, уже б молчала, тварь.
так дети почти всех чиновников и прикормышей власти по заграницам. а Украина нужна только что б деньги воровать безнаказанно. мерзко так..
snejs• 28 мая 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Іде війна, купа військових загинуло/поранені, а тут у країні рожевих поні ’воювати повинні професійні військові’. Їх треба клонувати, або як котам 9 життів дати. У Ізраїля чогось немає цього про ’професійних військових ’, бо всі служать, отримують військову спеціальність, ніхто не драпає з країни, бо держава перестане існувати. Люди розуміють, що на чужому горбі нікуди не заїдуть. А тут інфантильні думки, що хтось там щось зробить, а вы не створені для війни. Чим швидше українці зрозуміють, що з кацапами нам ще жити/воювати довго тим легше буде сприйняття реальності, що військовими тепер будуть всі, навіть, жінки.
вы где воюете?
Мerida• 28 мая 2025
Ответ дляBosikom
Ну, обеспечить универы и существование там нужно же. Твари, я ж говорю
Lena24101987• 28 мая 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Як набридло слухати про Ізраїль ((((
Що ви його скрізь лупите? Так, вони також мають війну, та захищають себе самі (маю на увазі армію), але ви ж забуваєте про головне: що там не стелять асфальт у сотий раз на одне й те ж саме місце, не перекривають міст через Дніпро у тисячний раз «на ремонт», не кажуть морди жирні- воювати сам не піду бо вбʼють , а в сина, що виїхав у …років-лапки! Там ВСІ воюють. А не так як в нас, війна для бідних.
Ну правда!!!
Mittens• 28 мая 2025
Ответ дляДля драки
І що тут вирване?
Відпрацьовує заказ на осоромлення простих людей. Тільки одне але, що в 18 років клітка зачиняється.

У свіжому коментарі журналістам ведуча сказала, що у школах та на випускних балах одні лише дівчата. Вона заявила, що розв´язанням цього питання має займатися держава, бо громадський сектор тут безсилий.

’Ми таким чином втрачаємо людський капітал, і ці підлітки виїжджають, і потім можуть не повернутися. Над цим треба замислюватися. Це дискусійне питання на рівні держави, яке треба піднімати. Тому що, дійсно, мами вивозять своїх [неповнолітніх] синів за кордон. І це питання треба озвучувати. Країну мають захищати хлопці, професійні військові’, – каже Осадча.

Вона також додала, що ті хлопці, які не хочуть йти воювати – виїжджають за кордон. ’Як утримати цих хлопців? Змушувати їх воювати? Думаю, що у 18 років насильно змушувати – це було б невірним рішенням держави’, – зазначила вона.
Все вірно сказала. Виїзд заборонили з 18 років і звісно до 18 років всі намагаються вивезти дітей. Навчаючись закордоном, вже навряд хто повернеться. Держава взагалі про це не думає.. Дозволивши вільне переміщення до 25 років, ніхто б такого не робив і ці люди могли б бути корисними в тилу. А так втрачають молодих людей, які в майбутньому будуть платниками податків в інших країнах, а наші не будуть знати як утримувати пенсіонерів, не те що військових, що втратили здоров´я чи родини, які втратили годувальників.
Але ж дозволивши виїжджати до 25 років, скільки хабарів можна втратити..
менеджеp• 28 мая 2025
тааато, ви Дзинь Дзьо не слышали шо сказал, вот откройте буклет, посмотрите, это в прошлом выпуске было, а сами торт едят в два рта
Шеллар• 28 мая 2025
Вона звичайно не пінгвіни, але її лакшері життя теж забезпечує війна. Тому на пару з чоловіком хрюкати біля корита будуть в унісон.
sunshine0610• 28 мая 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Знатно вам в голову насрали
Елена1265• 28 мая 2025
Мне вообще все равно на мнения, заявления, возмущения, недовольства, осуждения, призывы, укоры, желания и т.п. чужих людей. Я на такое не обращаю внимания. Пусть говорят, что хотят, на мои действия это никак не влияет
Елена1265• 28 мая 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Всегда есть другие варианты 🤷🏻‍♀️
Елена1265• 28 мая 2025
Ответ дляMittens
Ну так выезжать будут к 25
И все равно на учебу будут уезжать дети 17-19 лет, потому что все будут понимать, что до 25 лет уедут за границу, а чтоб там нормально жить нужно образование и работа
Be_me• 28 мая 2025
Катіних і менших двоє живуть собі мирно в Іспанії. І чоловік її до діток спокійно катається.. Вже точно не їй про людський ресурс говорити і в цілому цю тему підіймати.
нинель 1919• 28 мая 2025
Ответ дляМати драконів
Так воюйте, если видите смысл. Я не вижу, земли, надра, тю-тю. Пенсии, соцпомощь на 0, цены, налоги упасть не встать Спрашивали у немцев какие пенсии в Украине, они отвечали приблизительно цифры, и когда реальные называли они в шоке были.
мне тоже нас...ть какие свиньи будут у корыта т.к со мной не поделяться никто из них
Решка7777• 28 мая 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
💯
У нее от Горбункова 2 сына подрастает.
Посмотрим, как она их оставит в Украине. Угу.
конечно нет , поедет плоскоступие лечить в США
tala-li• 28 мая 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
А що треба було поминальні яму копати чи як реагувати на напад русні? Ви вже забули, що кацапи творили на окупованих територіях? Просто вбивали цивільних.
адекватна реакція на вбивство - це спів?
Екатерина27• 28 мая 2025
Ответ дляЕлена1265
Ну так выезжать будут к 25
Но не в таком количестве. Все же в случае свободного выезда заграницу до 25, ребята многие бы поступали в универе в Украине, катались бы заграницу на отдых, к родственникам - доп копеечка ж/д дороге, перевозчикам. Повысилась бы покупательная способность от этой категории населения. А так, государство само все сделало для того, чтобы ребята выезжали. Послезавтра линейка в классе старшего сына ( он выехал), девочки танцуют вальс соло. Аж 5 пар набралось.
anutka-e220• 28 мая 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Ну так перед тем, как строчить вымер из говноканаоа, почитали бы, что она в реальности сказала.

И да, я не фанат ее. И тихо ненавижу, как неадекватную соседку, которая терроризирует весь жк своей короной на голове.
У них не дім?
PiecesofGlass• 29 мая 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Прям уявляю, що на початку створення армії Ізраїля були нормальні зп, рівень? Вони до цього йшли роками. І чому ж вони не кинули свою новостворену державу, не поїхали в інші країни, де безпечно?
Так,були нормальні. І у нас немає років, щоб чекати поки влада дозріє до нормального забезпечення як своїх громадян, так і в першу чергу воєнних. При цьому купляючи собі вілли і ролекси
Елена1265• 29 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Еще больше уехало бы, потому что возрастной порог повысился бы. И выехали бы 18-25
И все равно родители готовили детей к жизни за границей и те, кто мог бы поступать за границу это бы и делали