Дама с собачкой• 28 мая 2025
А як ви відпускаєте дітей в табір? Не боїтеся?
Мені цікаво там було, але і погано, ображали мене в дитинстві. Боюся дитину відпускати
Жирафовое варьенье• 28 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Минулого року дівчинка іншу в кімнаті подушкою задусила. В Карпатах , дорогий табір.
Интересно ,какой.
Время удивительных историй
Оскорбляю всячески• 28 мая 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Интересно ,какой.
Время удивительных историй
Це ж не вашу дитину.
Додекаэдр• 28 мая 2025
моей 10.
хочет поехать..
я понимаю, что нужно начинать процесс сепарации, но мне ппц как стремно.
хочет поехать..
Цвірінь• 28 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
І у мене є ’ротик’ , але мене ображали скрізь. Бо я боялася себе захищати, завмирала і не могла поворухнутись
Та не виправдовуйтесь, нічого ви не доведете таким людям,лиш життя згодом їх категоричність відкоректує. Що стосується табору, я б дуже ретельно вибирала, читала відгуки і з дитиною на зв´ язку треба постійно бути. І Який би дорогий табір не був, діти там різні бувають і ніхто не гарантує,що адекватні
Не виправдовуюсь• 28 мая 2025
Ответ дляМексиканочка
Так среди молодежи много таких, я не знаю чего советчицы глаза закатывают.
У мене проблема іншого характеру, я вже й гроші пропонувала чи інші заманухи, щоб він пішов з дівчинкою на студентську вечірку - безуспішно поки. З дитинства ходив на дзюдо , потім футбол, були дуже класні тренери, які попагували здоровий спосіб життя і заборону на вживання всякого, що шкодить, потім прийшлося зі спортом закінчити в старшій школі, але звички і погляди сформувалися, причому оця категоричність теж мені не подобається, але краще так, аніж навпаки.
Цвірінь• 28 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Вона скромна була, як я. Не змогла відмовити тому вожатому, а може і не хотіла . Але просто я її розумію, якби хоч хтось на мене звернув увагу, тим більше дорослий - я теж не змогла би опиратися
Доречі, всі дитячі групи, школи, табори, спорт - це магніт для педофілів, особливо якщо дорослих немає поруч, то для них клондайк. Вони рвуться туди працювати. Я не була в дитинстві в звичайному лагері, лише в спортивному( займалась гімнастикою), то і там траплялись неадекватні речі з дівчатами, я це тільки дорослою зрозуміла, в дитинстві якось все нормальним здавалось
Не против• 28 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А що за табір, мені море не можна, дитина проситься, але не можу знайти такий, де відгуки були всі гарні, щоб за дітьми дивилися і без кишкових інфекцій.
Лагерь ’вместе’. Лучше ехать в июне. Тогда точно без кишечных инфекций) просто там бассейны есть. Думаю к концу сезона там уже много что накапливается. Они там вообще никогда не были предоставлены сами себе постоянно что-то происходит какие-то мероприятия. До войны там каждую смену приезжала какая-то украинская звезда. Когда была дочка там Яма был
Не против• 28 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
То что девочка в 14 лет раздвигает ноги без конирацепции виноват не лагерь вовсе. Но с лагеря спросить конечно сподручнее чем с родителей?!
Серьёзно? С родителей ? а не с того мудака который это сделал с несовершеннолетней девочкой? И работников которые должны были смотреть за детьми
Секс-Бомба• 28 мая 2025
Не отпускаю,боюсь.Сама дважды была в 92 и 94 году,уже тогда и секс подростковый был с мальчиками со старших отрядов,где девочка не очень и хотела,и вожатые приставали и девочки других девочек били,а как зубной пастой ночью мазали,когда ребенок спал,одна чуть не задохнулась с перепугу.Я была очень самостоятельная и хорошо воспитана,и у меня было ощущение,что я попала в колонию какуюто,я еще тогда решила,что мой ребенок в лагерь ездить не будет
Не виправдовуюсь• 28 мая 2025
Ответ дляДодекаэдр
моей 10.
хочет поехать..
Гляньте Скаутвіль, це табір до якого у мене особисто не було взагалі питань і там присутні завжди дорослі люди, а не вожаті рівня 16+, з яких то й спрос такий собі. Мій син їздив з ними не один раз, коли вони були під Переяславом в лісі, ні разу проблем зі шлунком, жили в палатках, туалети типу ’сортир’, посуд самі за собою мили, настолки, розваги, всякій активності супер, донька в 9-ть років встигла один раз поїхати. Нажаль зараз вони в зв´язку з ситуацією змінили локацію і це вже не палаточний табір але можу рекомендувати сміливо. Цьогоріч дві зміни в Україні і в Польщі. На 10-12 дітей обов´язково 2-є вожатих, тому там контроль за дітьми постійний, раніше це були хлопчик і дівчинка, зараз не знаю, бо часи такі.
Не против• 28 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Потому что девочек воспитывают послушными. И Когда ребёнок начинает спорить со старшими это уже преступление все учителя на дыбы встают Как так он рот раскрывает и что-то имеет против. Вот так и воспитывают послушных девочек жертв насилия
Не против• 28 мая 2025
Ответ дляСекс-Бомба
С тех пор Многое изменилось. Сейчас в хороших лагерях дети общаются учатся чему-то новому всякие поделки делают, танцы вечером. Много положительных эмоций там где работники действительно занимаются работой с детьми а не бухают всю смену)
Лялька в колисці• 28 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Моя однокласниця завагітніла в таборі літньому, було їй 14 років
Моя одноклассницы завалітніла в 11 класі, на випускний вже не приходила. Не хотіла народжувати, все чекала, що розсмокчется, потім все ж сказала батькам.
Народила.
Зараз нам по 42 і у неї вже рік онуку.
Каже, що те що тоді народила, її найкраще рішення зараз
Народила.
Зараз нам по 42 і у неї вже рік онуку.
Не против• 28 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дайте контакты плиз. Гле в Польше лагерь у них?
Не виправдовуюсь• 28 мая 2025
Ответ дляНе против
Закопане, воний минулого року там були теж.
Мудробаба• 28 мая 2025
я ездила с 6 лет - мама не боялась
моей вот будет скоро 6
она самостоятельная девочка и все такое
но мне как то страшно(
моей вот будет скоро 6
она самостоятельная девочка и все такое
но мне как то страшно(
Не против• 28 мая 2025
Ответ дляМудробаба
я ездила с 6 лет - мама не боялась
моей вот будет скоро 6
она самостоятельная девочка и все такое
но мне как то страшно(
моей вот будет скоро 6
она самостоятельная девочка и все такое
но мне как то страшно(
Ого. В 6 я б точно не пустила
Мудробаба• 28 мая 2025
Ответ дляНе против
Ого. В 6 я б точно не пустила
вот и я в шоке с мамы))
не знаю я может беспокойная очень
но время такое ((
Хотя очень нравятся лагеря в Закарпатье
Горы воздух - но пока просто сами в отпуск туда катаемся
пока я не готова (
не знаю я может беспокойная очень
но время такое ((
Хотя очень нравятся лагеря в Закарпатье
пока я не готова (
Не виправдовуюсь• 28 мая 2025
Ответ дляНе против
Глянула фото, знайшла вожатих моїх дітей , вони роками працюють, бо це не просто табір, а це дещо більше для людей, які в Скаутвілі. Ех, шкода, що не в лісі і не в палатках, запах літнього хвойного лісу це щось неймовірне і для сепарації саме те.
Донька подруги• 28 мая 2025
Ответ дляМудробаба
я ездила с 6 лет - мама не боялась
моей вот будет скоро 6
она самостоятельная девочка и все такое
но мне как то страшно(
моей вот будет скоро 6
она самостоятельная девочка и все такое
но мне как то страшно(
Есть такие мамы, которым по фиг.
В 6 точно бы не отправила.
Раньше 10 наверное в совместный бы лагерь, чтоб присматривать.
Моей сейчас подростку искала со шведским столом , она многое не ест.
В 6 точно бы не отправила.
Секс-Бомба• 28 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Ну меня,допустим не обижали,но я ж не слепая была,видела,как над слабыми издевались,как выбирали в комнате ожну или двух жертв и травили по полной.Главное,всем похер,жаловались вожатым,а они сами молодые,им бы смыться кудато или трахаться между собой.А насчёт девочка сама раздвигала ноги,я как вспомню,как тот пацан девочку в туалете закоывал,по углам зажимал,все уйдут вечером на костер песни петь,если с палаты не успела со всеми выйти,зайдут один или двое ,и хана той девочке.У некоторых даже месячных не было,перетерпела и все,жаловаться было стыдно и некому тогда.От родителей письма ждали неделю и раз в неделю на пару минут позвонить водили.Сейчас в этом плане по-другому,но дети очень хитры и агрессивны,изнасилую и заснимут на видео,потом будут шантажировать
Вероятненько• 28 мая 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Якби і я хотіла про такі теми писати, проговорювати… але у дитини аутичний спектр і всі канікули, поїздки виключно у моїй присутності , а табори лише денні у місті, але це теж добре 👌
Понимаю Вас
У моего сдвг и энурез
Тоже очень хотела бы отправить его в лагерь за границу, но увы не возможно
У моего сдвг и энурез
Жирафовое варьенье• 28 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Це ж не вашу дитину.
Удалено администрацией...
Карусель-весель• 28 мая 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Вас на работе насиловали?
Меня нет, но когда я работала в органах, заявления об изнасиловании на работе-чаще чем вы думаете
Замулена ріка• 28 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Дєдовщини, що образять
Мої їздять в нормальні, про яку ви дєдовщину взагалі? Де саме таке є?
Дама с собачкой
• 28 мая 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Було раніше. В Конча-Заспі табори
Замулена ріка• 28 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Було раніше. В Конча-Заспі табори
Зрозуміла, капець.. Моі в Карпати їздять, і де не є велика кількість дітей.
Оскорбляю всячески• 28 мая 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Удалено администрацией...
Не потрібно представлятися))
Назва табору немає значення, дитина мала психічні розлади
БоВжеВільна• 28 мая 2025
Моя донька останній раз була у дитячому таборі у 2021 році, їй було 11. Це був табір у Миколаївській області на Чорному морі, від підприємства, де я працювала. До цих пір згадує, як було там класно, ще й безкоштовно, як для дитини працівника підприємства. Але тепер не знаю, чи відкриється колись той табір...