Пешеходик• 24 мая в 17:09
Дитячий табір в Буковелі - який класний? Порадьте плз
Немає куди тягнути треба щось бронювати вже
Вишиванка• 24 мая в 17:13
Ответ дляТреба підробіток
Вже всі нормальні, заброньовані давно.
Які всі?
Я думала в Буковелю лагерь тільтки від Буковелю
Треба підробіток• 24 мая в 17:18
Ответ дляВишиванка
Які всі?
Там кілька в Буковелі
пьЯНА• 24 мая в 17:21
Донька поїде з подружкою в с. Яблуниця (по 13 років). Вже забронювали.
Не хотіла її так далеко відправляти, але там діти хоч відпочинуть від тревог.
Крим мій• 24 мая в 17:39
Ответ дляпьЯНА
Яка ціна?
пьЯНА• 24 мая в 17:48
Ответ дляКрим мій
Яка ціна?
19 тис. Плюс ще доїхати.
Вони пропонують трансфери із супроводом зі Львову, Києва і ще міст.Ми поки не думали про це.
Крим мій• 24 мая в 18:00
Ответ дляпьЯНА
19 тис. Плюс ще доїхати.
Дякую. Це ще нормальна ціна
пьЯНА• 11 июня в 15:59
Ответ дляNikki229
Доброго дня, підкажіть ви їдете в SuperCamp?
Теж хочу його забронювати але вагаюсь
Так, на 4-ту зміну.
Пешеходик
• 11 июня в 16:12
Ответ дляпьЯНА
Так, на 4-ту зміну.
Supercamp не рекомендую!!! Dream Life не рекомендую
Будьте обережні!!
Я теж мала їхати, але багато але
1. Оплата тільки готівкою
2. Трансфер різко змінили на автобус, конкретики не дають який саме бус(автобус) бо вони ще досі не знають кількість дітей
3. Мене додали в групу батьків в телеграмі, де планують викладати фото та орг інфу. Мене вразило те що в групі 19 контактів, та всі ПРИХОВАНІ!!! Тобто по суті ви не бачите взагалі батьків, не можете ні з ким списатить і тд
4. Їм не цікава ніяка довідка від лікаря, страхування і тд… вони це не перевіряють. Просто принесіть, бо це ж тіпа треба і інші так роблять.
5. Форумчанки тут допомогли на них знайти відгуки, по вони шифруються та стирають за собою. Так ось дівчата жалілись що мали поселити в номер по 2-3, а поселили по 6. Вожаті напиваються, лізуть до дівчат і розповідають інтимні речі
Тому будь ласка, будьте обережні і подумайте ще мільйон разів
Будьте обережні!!
Я теж мала їхати, але багато але
1. Оплата тільки готівкою