Лялькодзьоб• 28 мая в 14:00

Доплер сосудов головы . Имеет значение на каком аппарате?

Ищу информацию в нете и безрезультатно .
Кто в теме . Подскажите на что обратить внимание?
So_so• 28 мая в 14:04
У меня есть проблема, где бы я не делала, везде находили. Поэтому мне кажется, что на любом аппарате +- одинаково.
маминаБубочка• 28 мая в 14:09
Почему Вы решили что аппарат имеет значение?
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 14:11
Ответ длямаминаБубочка
А почему нет ? Чёткость изображения.
По вашему и мрт на любом аппарате качественное?
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 14:12
Ответ дляSo_so
У вас бляшки ?
So_so• 28 мая в 14:15
Ответ дляЛялькодзьоб
У вас бляшки ?
Бляшки в сонных артериях (шея), в голове затруднение венозного оттока (на допплере ускорение кровотока по вене Розенталя).
Сейчас как раз обострение, погибаю, ощущение, что голова как надутый до предела шарик и мозг вот-вот полезет из глаз.
Умными словами - повысилось внутричерепное давление.
Бензопирен• 28 мая в 14:15
Має значення. На одному аппараті мені майже нічого не сказали, на іншому побачили всі сосуди , навіть судини очей перевірили. Як називаються модель апарату УЗД не підкажу.
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 14:15
Ответ дляSo_so
Есть лечение?
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 14:16
Ответ дляБензопирен
Де робили?
So_so• 28 мая в 14:16
Ответ дляЛялькодзьоб
Есть лечение?
Да, но не так быстро как хотелось бы работает, надо дня три.
Бензопирен• 28 мая в 14:17
Ответ дляЛялькодзьоб
Де робили?
Гарний УЗІ Дніпро 10 лікарня. Погане УЗД на лівому.
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 14:17
Ответ дляSo_so
Так это просто снятие симптомов
. А как то вообще решить
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 14:17
Ответ дляБензопирен
Ех. Я в Києві
So_so• 28 мая в 14:19
Ответ дляЛялькодзьоб
Так это просто снятие симптомов
. А как то вообще решить
Радикально не знаю способов. Знаю, что способствует, но периодически всё равно случается.
маминаБубочка• 28 мая в 14:23
Ответ дляЛялькодзьоб
А почему нет ? Чёткость изображения.
Думаю, что уже плюс-минус везде качество одинаковое. Маме в Киеве не помню в каком институте, но правильно назвали все ее проблемы с сосудами в голове. Тоже самое сказали и тут, в Германии.
Лукава Кішка• 28 мая в 15:50
Ответ дляЛялькодзьоб
Ех. Я в Києві
там где есть доплер голові и шеи с функциональніми пробами .значит это хороший аппарат .если этого в перечне нет .тогда....не идите.если правый берег то медиан посмотрите
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 17:40
Ответ дляЛукава Кішка
Хоч конкретика. Дякую
Леннон_Жив!• 28 мая в 18:08
Ответ дляSo_so
У мене теж бляшка в біфуркації правої сонної арерії, нестабільна (та що швидко збільшується, лопається, на її місці виникає тромб), велика . Є порушений кровотік по сонним артеріям.
Є ще зміни на МРТ головного мозку.
Але останній раз в 2022 р. проходила УЗД судин шиї на новому УЗД апараті, ціна дорожче.
Самопочуття жахливе на даний період.
So_so• 28 мая в 18:09
Ответ дляЛеннон_Жив!
Є ще зміни на МРТ головного мозку.
Самопочуття жахливе на даний період.
Вы лечитесь?
Леннон_Жив!• 28 мая в 19:53
Ответ дляSo_so
Вы лечитесь?
Інформована, що нестабільна бляшка - це бляшка високого ризику і потрібний постійний прийом статину, щоб стабілізувати її. Але поки що і не починала приймати препарат. Розувастатин і його аналоги, Аторвастатин і його аналоги не підходять, так як у складі є лактоза. Пробувала приймати ФітоСтатин, але мені сказали що це пуста трата грошей і часу, ніякого толку від нього не буде. Прочитала про Ліпобон, у складі препарату немає лактози і побічних ефектів менше, хочу спробувати приймати. Лише є зміни у ЛПНЩ та ЛПВЩ. Холестерин у нормі або оптимальне значення (частіше у нормі), коефіцієнт атерогенності у нормі, інші показники теж у нормі.
Щодо змін на МРТ головного мозку, то це інша історія. Призначала невролог нейропептид для запобігання загибелі нейронів в умовах гіпоксії та ішемії.
Призначають таблетки і уколи - ноотропний препарат, препарат мельдонію, вазодилататор, препарат з основною речовиною mexidol, препарат бетагістину або арлеверт при запамороченні. До лікарні лягати не хочу, хоч і пропонують.
Також є гіпертонія, і деякі ускладнення вже є, приймаю антигіпертензивні препарати на постійній основі.
Є проблемка по кардіології.

Що стосується бляшок, то вони бувають стабільні і нестабільні. Навіть на УЗД по різному їх описують - якщо стабільна вказуєть відсоток стенозування (гемодинамічно незначуще станозування до 50%, гемодинамічно значуще стенозування 50% і більше); при нестабільній вказують - протяжність (локальна або пролонгована), проростання у глибини, які контури, форма, ехогенність.
Стабільна бляшка повільно збільнується протягом багатьох років і взагалі не схильна до розриву, тому що така бляшка характеризується високим відсотком вмісту еластану в структурі.
Нестабільна бляшка - це ризик утворення тромбів (швидко зростає, лопається, на її місці з´являється тромб), що може викликати тромбоемболію, інсульт. Така бляшка характеризується високим вмістом ліпідів і макрофагів, низьким гладком´язових клітин і колагену.
Леннон_Жив!• 28 мая в 20:43
Останній раз, в 2022 р., проходила УЗД судин шиї, УЗД серця та УЗД щитоподібної залози у приватному медичному центрі, там хороші УЗД апарати. Ціна відповідна. Проведено УЗД на відмінно, потім пояснила лікарка по результатам. Сучасний апарат УЗД - це добре. Але важлива ще кваліфікація лікаря, який проводить УЗД діагностику.
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 23:27
Ответ дляЛеннон_Жив!
Є проблемка по кардіології.

Какой у вас холестирин?
автор Лялькодзьоб • 28 мая в 23:27
Ответ дляSo_so
Вы лечитесь?
У вас высокий холестирин?
So_so• 28 мая в 23:34
Ответ дляЛялькодзьоб
У вас высокий холестирин?
Немного повышен, но моя проблема не связана с уровнем холестерина. Это результат спазмирования сосудов, кровь в полость черепа поступает нормально, а обратно оттекает плохо из-за спазмов мелких сосудов.
Леннон_Жив!• 28 мая в 23:56
Ответ дляЛялькодзьоб
Какой у вас холестирин?
Проходила УЗД судин шиї в листопаді 2022 р. Аналіз на ліпопротеїди фракційно здавала раніше - холестерин 5,19 ммоль/л (норма до 5,2 ммоль/л), коефіцієнт атерогенності 2,63 Од (норма до 3,0 Од), ЛПВЩ 1,43 ммоль/л (умовний ризик 1,15-1,68 ммоль/л), ЛПНЩ 4,32 ммоль/л (високий рівень 4,14-4,89 ммоль/л). У мене ліпідна бляшка нестабільна, яка характеризується високим вмістом ліпідів і макрофагів, низьким гладком´язових клітин і колагену. Причина - гіпертонія, це як ускладнення, так як антигіпертензивні препарати не утримують АТ. Є зміни на МРТ головного мозку (декілька). На УЗД окрім вище вказаних знахідок у сонних артеріях (переважно у правій сонній артерії), є ще зменшення в діаметрі правої хребтової артерії. На МР ангіографії судин головного мозку - спазмування СМА і також зменшення в діаметрі хребтових артерій.
автор Лялькодзьоб • 29 мая в 00:01
Ответ дляЛеннон_Жив!
Боже, девочки . Вы так начитаны. Я прочитала нифуэт не поняла. У меня тоже что то с проходимость сонных артерий но что и из за чего не помню
Леннон_Жив!• 29 мая в 00:08
Ответ дляЛялькодзьоб
Подивіться, що саме написано в заключенні УЗД судин шиї.
Якщо стенозування внаслідок бляшки, то головне знати, яка саме бляшка - стабільна чи нестабільна. Про стабільну і нестабільну бляшки є написано в моєму коментарі 19.
Твоя подружайка• 28 июня в 14:51
Ответ дляSo_so
И как Вы живете ? 😭
nadia-74• 11 июля в 07:24
Ответ дляЛялькодзьоб
Ех. Я в Києві
Автор ,якщо актуально .Я робила мрт в Омега на Малишка ,разів 5 для контролю.Там 1.5 Тесла.Ьез контрасту спочатку ,при проходженні відразу порекомендували контраст ,виявилося що не просто так.